Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz Muerte68 #44146 üzenetére

    köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :R
    valóban volt amit pontatlanul fogalmaztam meg, de végül sikerült belőle kihámozni a szándékomat.
    akkor a sonyt, mint alternatívát elvetettem (méret, drága obik, kereső hiánya miatt többek között).
    marad a szinte örök vita, amit nem szeretnék kirobbantani még véletlenül sem ;] :U najó, tényleg nem, de Nikon vs. Canon.
    A Nikon mellett az szól, hogy valamivel azért kisebbek, meg talán én ebben az árkategóriában, használtan nagyobb kínálatot fedeztem fel, bár ez nem biztos..nem tudom. A canon mellett a meglévő objektívek, amik minőségileg nem nagy számok, régi EF rendszer, de 2 ilyen "csoda" is jobb és többet ér, mint a semmi. És esetleg amíg veszek hozzá egy jó objektívet, vagy épp csere történik egy még jobbra, vészmegoldásnak, hogy valami legyen, jó lehet.
    Mindegyik APS-C-s, ugyanaz a digit4/expeed 2-3 processor van bennük...ebből a 6-ból melyik lehet jobb választás?
    Maradt a d3100, d3200, és d90 a nikon vonalon
    és a 500d, 550d, 1200d canon vonalon
    A régebbi d90, vagy 500/550d? vagy az újabb d3100/3200, vagy 1200d? a különbségeket megnéztem a camera comparison oldalon, lényeges változást igazából csak a MPx-számban látok az újabbak javára, az mennyire erős érv azok mellett?
    vagy ezek közül tényleg már csak az ár, exposzám, állapot a döntő tényező?
    :R :R

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák