Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrChris

    nagyúr

    válasz Neck #43325 üzenetére

    Most Panát egy kicsit kihagyva, ajánlva van a Sigma, szerintem is tök jó obik, de számomra a videó egy igen fontos tényező, mert kb fele-fele arányban fotózom, videózom és az 'ajánló' meg esetleg meggyőzött. Nem vagyok a pénztárcám ellensége miért ne venném a Sigma sort, nekem kb elég is lenne a gyutávja. Aztán mivel ez a jitter egyáltalán nincs megemlítve benne (pedig a fikázásra bőven van karakter, elfért volna) igen csak elcsodálkoznék a jelenségen.

    Panára visszatérve ha úgy bizonytalankodik fókuszáláskor, akkor hogyan videózom? Pláne 4k-ban? Talán ésszel a való életben mégis jól lehet használni.

    Látod, így szít vitát, floodot az 'ajánló'. Neked Sonyd van és sokkal érzékenyebb vagy rá, részletekbe menően ugyanakkor simán elnézel mindent, míg a Panára kapásból rásütöd, hogy minden obival bizonytalankodik.
    Szerintem a csúsztató, félremagyarázó, ekéző, valótlan álszubjektív ajánló linkelgetésével kéne leállni.

    [ Szerkesztve ]

  • Tin_Shield

    őstag

    válasz Neck #43325 üzenetére

    Mert az volt Econ fő mondnivalója az legújabb tukmálójában, hogy a Sony APS-C (az a6000 überalles mellett, ofkórsz) a legolcsóbb übertutikirálymindenre IS. És természetesen az ultimate érv ehhez a 3 olcsó Sigma volt. (ami amúgy létezik mftre is ugyanannyiért, de ez most mellékes). Egyébként teljesen jó objektívek az árukért, de C-AF-ben gyengélkednek, ez viszont kimaradt, csak a Panát fikázta. Mellesleg ezek natív E-bajonettes objektívek.
    Nézd, akinek kell a gyors C-AF az eddig sem a Pana háza táján nézelődött, és vélhetőleg egy-két gererációt fejlődnie kell a DFD-nek mire teljesen versenyképes lesz. A Pana másban erős, csak ez ugye hiányzik MILC "ajánlóból".

Új hozzászólás Aktív témák