Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy sima logitech kb 10 éves sima gagyi billentyűzetem van. Mindig nézegettem hogy milyen legyen az új és most értem el ide hogy veszek is egyet.
    Amik az igények mindenképp magyar legyen. RGB nem fontos de nem gond ha van.
    A teljes billentyűzetet használom így kellenek a num gombok is.
    Csak játékra használom gépelésre nem így gondolom az MX speed silver kapcsoló körül kellene keresgélnem billentyűzet témánál.
    Ebből a ducky shine 7 est találtam illetve amit még néztem Varmilo VA109M Ez MX RED-el van ahogy láttam. A duckyból találtam speed silvert is.
    Amiket még néztem az MK550 33 körül van a barna gombos illetve ASUS-ok közül néztem a ASUS ROG Strix Scope XA02-t. Az asus ducky és a varmilo 55 körül van a CM nyilván olcsóbb.
    Mit hagytam ki esetleg ti mit ajánlanátok még. Csak játékra lesz használva. Magyar billentyűt azért erőltetném mert az asszony hülyét kap ha kiadok 30-60-70 ezret egy billentyűzetért és még magyar gomb sincs rajta. Tudom hogy cserélhetőek a gombok de elsősorban nem olyat keresek amire még gombot is kell vennem.
    Várom ti mit vennétek.
    Köszi.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

  • hadogabi1

    senior tag

    Msi Vigor vagy a Roccat vulcano billentyuzetekrol mi a velemeny? Eleg tetszezos mindketto es ducky shine 7 ar alatt van 25% al. Bar a vigorbol van dragabb is konyoktamasszal.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák