Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz icecave #8842 üzenetére

    Nem lenne túl etikus egy privát üzenetet bemásolni, úgyhogy nem teszem, de nekem Pierre75 írt elég részletesen privátban a K750-ről, esetleg őt megkérdezhetnéd még megvétel előtt.
    Engem tulajdonképpen ő beszélt le a K750 megvételéről. :D Mondjuk nem voltam nehezen meggyőzhető, miután említette, hogy rendkívül zavaróan ujjlenyomatgyűjtős anyagból van, és tényleg nagyon könnyen karcolódik. Én meg nem akarom, hogy olyan billentyűzetem legyen, ami két hónap után eléggé karistolt állapotban van, csak azért, mert Logitech-ék ennyi pénzért képtelenek voltak valami normális anyagból készíteni azt a nyomorék billentyűzetet.
    Pedig nekem gépelési élményre is nagyon tetszett, meg külsőre is, meg az sem egy szar dolog, hogy soha nem kell bele elemet venni, de ha ilyen áron fos az anyaga, akkor inkább mégsem... :(
    Persze nem akarlak lebeszélni róla, mert fogalmam sincs, milyen a Fujitsu LX900.
    Azt sem tudom, hogy tényleg minden K750 ilyen-e, bár feltételezem, nem csak ő kapott ilyen különlegesen szar (karcolódós-fényes) anyagból lévő billt.
    Én nagyon sajnálom, hogy ez a bill. végül kiderült, hogy nem túl fasza ennyi lóvéért, pedig már épp elhatároztam, hogy akkor rászánom azt a pénzt... azóta sem találtam igazán jó billentyűzetet, ami ugyanilyen szigetes kialakítású, és ilyen kellemesen nyomkodható lett volna, persze tájékozatlan is vagyok bill. kérdésben, ezért figyelem folyamatosan a topicot, hátha érkezik valami kihagyhatatlan ajánlat. :D

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák