Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz XharX #56650 üzenetére

    2x ennyi pénzből már van esélyed. Ha lenne, 58-ért már kapnál Varmilo VA88M-et, Silent Reddel, de nincs. Vortex az csak külföldről, hasonló árban van. Én Tab75-öt vettem, jobb a felső sor kiosztása, belefért egy dedikált Ins is, nem kell Fn-el osztani a Delt, így minden megvan rajta dedikáltan ami egy TKL-en is (leszámítva a Print Screen / Pause / Scroll Lock, de azt úgyis évente 1x ha használja az ember, arra elég az Fn+valami). Viszont ez meg nem olyan lapos mint a Vortex3, és bár Bluetoothnak hirdetik (madzag mellett), olyat nem tud. A PBT keycapjei jóval vékonyabbak a Varmilonál. 60%-ból az Anne Pro 2-vel volt tapasztalatom, Nem jött be az Fn sor hiánya, filmezős távirányítónak (és másdosorban tartalék billentyűzetnek) szántam, előnye hogy legalább tényleg van rajta BT, kár hogy egy este alatt akkor is lemerül ha hozzá se nyúlok. Reggel már nem tudom kikapcsolni vele a filmet amin bealudtam. Én inkább a 75%-ot vagy a TKL-t tudnám ajánlani.

  • dqdb

    nagyúr

    válasz XharX #56650 üzenetére

    Ducky One 2 SF: 65%-os méret, ha a gyári helyett más kupakkészletet szeretnél rá, akkor arra kell ügyelni, hogy 2u Shift legyen a készletben (nem gyakori, de nem is ritkaság)
    Varmilo VA68M: 68%-os layout, erre könnyű másik kupakkészlet tenni, mert alap 104 gomboshoz való jó rá, azonban ha nem másik kupakprofil a cél, akkor sok értelme nincsen, mert a gyárinál jobb minőségűt nem fogsz találni

    És körülbelül ennyi, ami itthon kapható, és ezek is kilógnak a keretből. EU-s szintre bővítve a beszerzést bővül a választék is.

    nyunyu: Létezik egyáltalán olyan alu plates billzet, ami nem csörög?
    Persze.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák