Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Amerigo57 #56456 üzenetére

    Alapvetően csak az, hogy 2016. decemberben ilyen meg ilyen billzetekkel hülyítették az embereket /r/mk-n, hogy nemsokára jönnek az európai modellek, amik végre olvashatóbb feliratozást kapnak és értelmesebben néztek ki, és nem úgy, mint a gyártásban "felejtett" OEM Leopold FC900R-ek.
    (Leopold tanulva az esetből inkább hazavitte Tajvanra az újabb billzeteik gyártását, miután a kínaiak elárasztották a kínai piacot a logó nélküli változataikkal, ahogy mi a KGST országokat a Tisza Cipőnek elnevezett OEM Adidasainkkal.)

    Akkor leveleztem velük pár hónapig, hogy szeretnék egy nagyjából Olivetti dizájnú magyar kupakszettet/billzetet. (nyilván a sakktáblát korrigáltam az eredeti tervemen. :DDD)

    Aztán jöttek a kifogások, hogy MX Clear az +50$, kék dyesub +7$, ikonos mod kupakok darabja +1.5-2$, nincs 7U szóköz, lépcsős Caps, 1.75U jobb Shift (75%, WKL, stb. kompatibilitást is szerettem volna)

    Kénytelen voltam idáig butítani az igényeimet, hogy ne szálljon el az egyedi kupakszettem/billzetem ára. (ha jó áron lett volna, akkor komplett billzetben is gondolkoztam.)

    Erre 2017. áprilisban előálltak a pár hozzászólással ezelőtti képen lévő Ink Rhymemal, aminek nem sok köze van ahhoz, amit rendelni szerettem volna, majd közölték, hogy csak ez van, ezt kell szeretni. Kell vagy nem kell?

    Persze hogy NEM KELLETT.

    [szerk:]Jéé, sikerült egy óra alatt összefoglalnom a szövevényes történetet? Új rekord.
    2-3-ra saccoltam eredetileg.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák