Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz PixAlan #42208 üzenetére

    Láttam még ugyanott RK61-et 17-ért, de azt mondják, hogy az hajlamos valamiért meghalni, úgyhogy szerintem a végére marad az Anne Pro. A plum84 se lehet rossz, amit a többiek linkeltek, de nekem fekete kell, ha lehet választani. :-) Már csak azt kell eldöntenem, hogy gateron red vagy brown. Eddig elég biztos voltam a red-ben, de szinte mindenki azt írja, hogy a brown jobb a tactile miatt. Viszont olyat is írnak, hogy brown-al elég nehéz betűt duplázni, ami miatt kételyeim vannak, hogy alkalmas lehet játékra. Ha tényleg így van, akkor nyomva tartásra sem ad kettőt, vagy csak arról van szó, hogy az átlagnál jobban fel kell engedni, ha kétszer egymás után akarod leütni? Érdekelnének a tapasztalatok ezzel kapcsolatban, ha van itt valakinek. Leginkább a red - brown összehasonlítás. Angolul találtam párat, de nem vagyok sokkal előrébb velük. A magyar tapasztalat azért mindig többet ér. :D A red felé én azért hajlok, mert nincs tactile, és emiatt nem terheli úgy az ujjakat (gondolom). Viszont nem vagyok benne biztos, hogy meg tudom szokni a bárminemű visszajelzés hiányát.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák