Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz hardy555 #27571 üzenetére

    Én is olvastam hogy az akryl házban szeret szorulni az mx blue stem.
    De ez nem a Corsair hibája, hanem a Cherryé.
    Sajnos alig tudnak gyártani switchet, akkora a kereslet, illetve most meggnyílt a kapu a többi gyártó számára is az RGB kapcsolók felé. Viszont, az MX RGB Blue kapcsolókkal már a legelején gondok voltak.
    Hogy most a stem vagy a rugó a hibás, passz, szét kéne szedni de az garivesztéssel jár. Lehet hogy maga a billentyűzet sérült valahol a csomagolás közben.
    PC boltos ismerősöm is azt mondta 5DB Strafe-t rendeltek tőlük, abból 2-t vissza kellett küldeni pont ezért.
    Ők már egyből helyben kibontották és végig nyomkodták.
    Érdekes egyébként hogy a K szériában nincs jelen ez a hiba, oda esélyes hogy másik adag switchet szerelnek(tek).
    Valószínű hogy csak kis számban érintettek, ezeket nagy eséllyel ingyen cseréli Corsair bácsi egy másikra. Gariztatással velük még papírok nélkül sem volt probléma. :K

    (#27572) kurtzyx: Ha sok FPS-t játszol, akkor cherry mx red switcheket ajánlom. Én is azokkal tolom.
    Billentyűzet terén igazából olyat válassz ami megfelel a preferanciádnak és a pénztárcádnak.
    Cooler Master, Corsair, Ducky, Vortex, Cherry csak hogy néhányat felsoroljak a jó márkák közül.
    Razer is viszonylag jó billentyűzeteket gyárt. De érdemes odafigyelni hogy még a régi szériából való, Cherry switches legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák