Új hozzászólás Aktív témák

  • coolrob

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni tőletek, mivel nem igazán találok olyan billentyűzetet, amit nyugodt szívvel megvennék. Mivel nem Pesti vagyok, így nem tudok eljárni tesztelgetni a boltokba, így netes tesztek és YouTube alapján keresgéltem eddig, de nem sok sikerrel.

    1.Mekkora összeget szánsz rá?

    Max 30k.

    2.Használt szóba jöhet?

    Igen

    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?

    Jelenleg laptopom van, asztalit már pár éve leépítettem, de sajnos akkor sem találtam számomra megfelelő billentyűzetet.

    4.Mire használnád a billentyűzetet?

    Gépeles és minimális játék (wow)

    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)

    Nem igazán számít, csak a végeredmény. Ami a legfontosabb, hogy halk legyen, mivel az asszony már így is füldugóval alszik, mivel érzékeny a zajokra, de ez rám is elmondható. Emiatt első körben a mechanikus billeket kihúznám, mert sajnos igazán halkat még nem hallottam belőle.

    6.Van konkrét modell ami tetszik?

    Egyszerű letisztult dizájnt szeretem. Ha lehetne választani, akkor fehér kivitelnek örülnék. Ha van bill világítás, az esti gépelésnél jól jönne, de nem fontos. Média gombok szintén előny, de megvagyok nélküle.

    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)ű

    Mindenképpen magyar kiosztást preferálnék.

    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)

    Normál méret numpaddal.

    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)

    - Az egyik legfontosabb, hogy halk legyen.
    - Világítás pozitív ha van, de nem létszükséglet (ráadásul sima fehér is elég lenne)
    - Csuklótámasz pozitívum lenne
    - Média gombok előny
    - Lehetőleg normál bill, ha nincs megfelelő, akkor Slim kialakítás is jöhet

    Előre is köszi!

    A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

Új hozzászólás Aktív témák