Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz emvy #82819 üzenetére

    Sry, gyorsba írtam a levelet. Természetesen, ha patika az állapot én sem haboznék, megadom a kiírt árat, (ezért is ugrottam rá a felrakást követő első munkanapon), de itt erről szó sem lehetett. Eleve hahu.-n a legdrágább 1. gen GrandVitara, másodsorban az alvázvédelemmel és a gyanús futással érveltem, de 50k-t nem volt hajlandó engedni, nem 100-at, pedig ő is elismerte, h kell rá locsolni pénzt, nem is keveset.

    Ettől függetlenül eddig gyakorlatilag bármit vettem, alkudtam (még üzetben, új terméknél is). Nem vagyok pofátlan, tudom hol a határ, részben ez is a munkám, Közel-Kelet vagy sem.

    DeFranco

    A lényeget kb leírtam, igaz nem voltunk ott órákig, kb fél óra alatt megnéztem amit akartam.

    Talán egy dolog még. Nem ismertem a fószert, de iszonyú zavaró volt, h nem nézett a szemembe, folyton a földet bámulta. Könnyen lehet h volt valami titkolnivalójuk (az előző tulaj beszólása pláne eltántorított a vételtől), persze szimplán lehet h csak szar kereskedő, nem tudom, de furcsán viselkedett.

    Gondolkodtam rajta én is, h beszélek vele, de ott a telephelyen mennyire pofátlan húzás lett volna...

    Mindegy, próbálok lehetőleg magánszemélytől vásárolni, vagy hivatalos márkakereskedőtől. Velük eddig pozitív tapasztalataim vannak.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák