Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz neduddki #74251 üzenetére

    amúgy ez az érdekes (nem nem a gyűjtögetés), hogy mi megjelentünk az ingissel az egyik Pécs melletti szalonban, hogy nézzenek rá -sajnos gyengélkedik az első futómű- és elbeszélgettünk a tulajjal, azt mondja: hát ezek KELENDŐ autók, ÍGY ha itt hagynák AKÁR 500e ért is megvennénk Önöktől.... nos áll leesett, de úgy rendesen :)

    és azért kezdtem, úgy hogy érdekes, mivel ahogy nézegetem így a swift kínálatot erősen drágábbak mint az azonos tudású ignisek... nekem elegendő lenne amúgy a glx felszereltség, azért is mondtam, hogy 800körül vannak már számomra megfelelő alternatívák, mivel a gs felszereltség számomra már itt-ott csilivili :) pl nincs szükségem kódkártyás nyitásra, meg gombnyomásás indításra, nekem már bőven az is elegendő "luxus" hogy megnyomok kétszer egy gombot és kinyílott az összes ajtó :D tudod én már csak ilyen egyszerű ember vagyok :D

    [rvilike]: oksika, bele fogok csüccsenni egy közeli cc-be aztán meglássuk, hogy mennyire tettszik :)

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák