Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz -v- #57680 üzenetére

    Mert ez egy ezeréves sz..r... :D És igazából tetszeni se tetszik. Lomha is... csúnya is... pattogzik le a festék... Minden ajtaja cserélve lett meg más részek is...
    És ha egyszer beszarik erre aztán biztos, hogy nem akarok költeni egy fillért se.
    Márpedig előbb-utóbb lesz valami nagyobb összeg és egyszerűen fáj kiadni rá bármennyit is...
    Ez tényleg csak arra kell, hogy elvigyen A-ből B-be.
    És szeretnék már egy olyan autót ami tetszik is, amit szeretek is stb... :)

    szerk.: amúgy jövő tavaszig mindenképpen hajtani tervezem továbbra is.

    @MunezXBK:

    Áh valószínűleg meg kell mozgatni a kapcsolati tőkét... :D Apósom a fél ország hivatalos és nem hivatalos szervizeben járatos. Ők szerelik az emelőket / fékpadokat... kb mindenhol mindenki haver... a 25-40%-os alkatrészkedvezményeiről nem is beszélve...
    Plusz van egy régimotoros kereskedő ismerősünk. Aki már így is tartozik egy - egy szívességgel.
    Úgyhogy lehet nem én fogom kiválasztani az autómat. :D

    @DeFranco:

    Gondoltam, hogy rád gondolt a Rejtő... :D
    És emlékszem amiről a múltkor beszéltünk. Úgy rémlik jól le is lettél hurrogva, hogy azért ez így nem általános jelenség... Mármint az, hogy megveszel egy autót 8-900k-ért majd ráköltöd még a harmadát az első hónapokban...
    Jó, nyilván a kötelező alap dolgokat rá kell költeni. Az nem gond.
    De nem szeretnék teljes futóműcserét meg motorfelújítást az első pár hónapban... Úgy tényleg nincs értelme autót venni.
    De mondom, mi ezt a családban eddig megúsztuk. Tehát van ellentétes tapasztalat is.
    Tehát azt mondom, ezt így csontra kijelenteni kicsit merész. Mert már én egyből tudok ellenpéldákat bőven... Nyilván van a másik oldalról is bőven... de épp ezért nem lehet ezt így 100%-ra kijelenteni..
    De mondom kezdem azt érezni, hogy nem én fogok magamnak autót választani. :D

    @neduddki:

    Ha Veszprém közel van, gyere és nézd meg. :) Kicsit eszi az olajat. Úgyhogy azt is bele kell számolni, hogy 2-3 havonta 1-1 litert tölteni kell. Amúgy városban 10l városon kívül pályán 8-8,5-ből megáll így is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák