Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz rbalint88 #219871 üzenetére

    igazából a tágasság nem annyira húsba vágó probléma, igazából a fent írt 10 évre tervezettségben leginkább az elején számít: 3 és 5 éves gyerekek ülnek hátul gyerekülésben, mögöttem a 3, ha alvóba le van billentve a gyerekülés, akkor kb a háttámlámig ér. lehet, hogy ezt egyszerűbb lesz valami helytakarékosabb gyereküléssel megoldani (az a baj, hogy muszáj megdönteni, mert különben lefittyen a feje, az meg hosszú úton nem egészséges). "megbízhatósága miatt túlárazott" - ezzel a mondattal a feleségemnek már el is adtál egy honda accordot. ;]

    +vzsryl: köszi mindkettőtöknek, akkor a ceed és az i40 ki is van lőve, vagy én keresek rosszul, vagy kb 2012-től kezdve 4,2 millióig csak GDI motorral létezik a piacon. i30-ból van MPI-s hirdetés, akkor azokat is nézegetem, avensisből is találtam párat 2012 környékéről... sajnos az 5 millió a vw konszernes tippekre nem fér bele, pontosabban: van ennyi mozdítható pénz, csak nem érzem indokoltnak, hogy ennyit költsek autóra, hogy aztán azon legyek, hogy minél kevesebbet használjam :DDD (ha tehetem, egyedül inkább biciklizek, ha meg a gyerekek nagyobbak lesznek, szóba jöhet a 2,5-3 órás vonatút a nagyszülőkhöz)

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák