Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Qru #148664 üzenetére

    Megcsinálhatnám, de egy 99-es családi kombi két gyerek és két kutya után nem egyszerű feladat. Kárpittisztító gépem nincs is, ez már gubanc, ráadásul én nem fogom kitakarítani olyan helyekről a koszt, ahová a srác mutogatott, hogy ki fogja takarítani (első üléstámla döntésért felelős fogaskerekek például). A tetőm hátul össze van firkálva (csak pár csík, de akkor is) valami zsírkrétával vagy filctollal, már így vettem, de azt szintén nem biztos, hogy ki tudnám takarítani. Meg alapból munkás autónak lett véve, cipelt ez már sok mindent csak a nálam töltött 3 év alatt is. Cserép, tégla, létra, mosógép, a páromat a két gyerekkel meg az egyik kutyával és teljes lakásberendezéssel együtt költöztettem ezzel haza... kíváncsi is vagyok, ebből mit hoznak ki végeredményben. :))

    lenko:
    Tudom. Ha olyan célra vettem volna, úgy is nézne ki. De nem olyan célra vettem. És nem hiszem, hogy például a kéziféked alatt lévő vájatban nincs kosz. Vagy a fent említett mechanikában. Vagy mondjuk az ajtók réseiben. Ha tényleg nincsenek, Te nem is nagyon használod, meg én biztos nem ülnék be melléd. Én nem azért vettem az autót, hogy szentélyként tiszteljem, hanem azért, hogy engem és a családomat kiszolgáljon.

    focvis:
    Mondanám, hogy láttad Te ezt a Mazdát, de akkor is annyira jellegtelen volt, hogy gondolom meg sem nézted. Jégvert (nem nagyon, de akkor is látszik) a motorháztető. Korrodáltak a hátsó kerékívek, a motorháztető első pereme, az ajtók alsó pereme és a küszöb több helyen. Igaz, amit lehetett javíttattam, illetve ami olyan volt, az megfogtam rozsdaátalakítóval és festéssel, de látszik, hogy már egyszer beleharapott az élet itt-ott. A gyerek neki tolta a talicskát, ott van karc rajta, valaki neki támaszkodhatott az egyik ajtónak, ott van egy minimális horpadás, de mégis meglátszik rajta... ez nem mutat jól se tisztán se koszosan, de a beltér megkímélt, igényes, a körülményekhez képest tiszta. Ja? És ettől eltekintve a fényezése is egységes. Se cserélve se újra festve nem volt semmi, vagy minden egyszerre mielőtt megvettem, de egységes.
    A feltételezés meg megállná a helyét, és ha kép is készült volna róla, akkor még láthatnád is, de annyira jellegtelen, hogy a talin sem képelte le senki. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák