Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _adaml21_

    őstag

    válasz Mauzes #147505 üzenetére

    Ez így van, de azért nem olyan nagy meló ez, minden hónap végén eltölt az ember vele félórát, amiben kitölt egy excel táblát, hogy nagyjából kijöjjön a megtett km, és elküldi a könyvelésnek, nem olyan nagy cécó az.

    Ezek az E46 coupék tényleg parádésan szép autók (ennél már csak az E92 szebb a maga nemében), viszont engem marhára zavar az a tendencia, hogy a környékünkön minden menő/pumped/nagyarc/(illessz be tetszőleges jelzőt) gyereknek, ha összegyűlik 1,2-1,5 millája, már virít is a facebook borítóképén az E46, meg napi tizenháromszor megy le a ZÁBÉCÉbe venni egy energiaitalt, lehúzott ablakkal, dübörgő zenével, napszemüveggel, és a 26-os biceszt kilógatva.
    Én emiatt, bármennyire is szeretem a 2000-2008 BMW-ket, előbb vennék valami egyedibbet, CLK, A5, vagy nemtom. Tudom ez nagyon nagyfokú általánosítás, és tisztelet a kivételnek, mert van normális is persze, de emiatt az én szememben pár év alatt az E46 coupé szép lassan átment az álomautó kategóriából a megvetendő kategóriába (emlékeztet a 10-12 évvel ezelőtti. a Halálos iramban széria által ihletett porig ültetett kályhacsöves 75 lovas Civic jelenségre).

    Próbáltam a 125-ös TSI Golfot, nagyon korrektül megy, hozza azt dinamikára, mint a 10 éves 140-es TDI, cserébe sokkal csendesebb az egész autó (meg a motor maga is sokkal kulturáltabb). Elkezdek nézegetni a 2-3 éves kategóriában valami ilyesmit, hátha akadok valami gyöngyszemre.

Új hozzászólás Aktív témák