Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz hdman #100351 üzenetére

    Fordítva, a Honda az A jelű jármű. Épp tegnap néztem, a Volvo-ba 1,5 év alatt 7000km került, az csak hobby és hétvégi autó. Elwaxolgatom. :))
    Mindennapokban, előtte ezt hangsúlyoztam is, nem terepre kellett, nincs erdőm vagy földem, szimplán a tél és a magasabb felépítés miatt vettem crossovert. A kis benzinmotor rövid távokra sokkal ideálisabb, mint a nagy diesel. Szimpatikus a kompaktsága, nem okoz gondot hirtelen lemenni az útpadkára, kátyus úton végigmenni lassítás nélkül, vagy feállni magasabb betonpadkára. Gondolkodtam már rajta többször is, lehet meglepő, de számomra az élvezeti faktora sokkal nagyobb, mint a Volvo-nak. Az egy nyugodt, csendes, kényelmes autó, a Honda-nál több az "impulzus".
    Amolyan igazi mindenes, mint egy svájci bicska. Ha, kell lehet vontatni, vettem hozzá gyári tetőcsomagtartót, van 4WD hajtás, pakolni is tudok bele, 5 személyes, keveset eszik, könnyű ki - beszállni, olcsó fenntartani, megbízható, szóval na, legjobb döntés volt megvenni.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák