Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz carl18 #167566 üzenetére

    "A új generációs konzolok 8/16 felépítése sose lesz mérvadó." - de, abszolút. Mára 2000-es évek eleje óta igaz, hogy a konzolok aktuális HW-ja meghatározta a játékok gépigényét, és úgymond szintekre osztotta. Nem látok rá okot, hogy ez most miért ne lenne így.
    Másik oldalról azt írtam kevés lehet a 6/12, de ugyanakkor ez egy relative új dolog, nemrég még 6/6-os és 4/8-as eloszlások voltak, erre fel írtam azt, hogy életciklusa elején jár. Valamelyest nyilván figyelembe lesz véve ez a dolog, hogy az asztali PC-knél, laptopoknál (ami szintén nagy része a gaming piacnak) a 6/12 még új középkategória és életciklusa első felén járó hw mondjuk a 10400F is ...

    Az egy magra eső erő nagyon fontos a játékoknál (főleg a régebbieknél), de szerintem most nagymértékben terjedni fog a plusz magok kihasználása is, pláne ha a konzolok adják a lehetőséget.
    De én örülnék a legjobban a 6/12 sokáig menő lenne, ugyanis nekem is az van, és nem szándékszom egyhamar cserélni a kócerájt, mint írtam, maximum egy 11th gen I7-est majd 1-2 év múlva.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • KROK640

    veterán

    válasz carl18 #167573 üzenetére

    Én leszek a legboldogabb, ha igazad van, és elég lesz a 6/12 még sok évig. Nem ragaszkodom ahhoz, hogy 1-2 év múlva 8/16ra kelljen váltanom.

    A leportolás szerintem nem lesz sok idő (sokszor egyszerre vagy minimális eltéréssel jelennek meg a játékok) szerintem inkább abban reménykedhetünk, hogy mire a HW-t igazán kihasználó játékok megjönnek, a 8 mag is átlagnépes áron lesz.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák