Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Myers

    senior tag

    válasz dannyl #96536 üzenetére

    Gyorsabb procira azért gondoltam, mert szerintem 5 évig megint nem fogják a gépet fejleszteni. :)

    Monitor: ja, simán átsiklottam az IPS panel felett. :K Mindegy, valószínűleg ez lesz a minimum. Ha a keret szűkül, vagy bővül, attól függően lehet, hogy megkérdezem majd a monitoros topikban, de ez jól néz ki.

    (#96534) membrandj
    Keret 150K a full konfigra. Játékra nem kell, netezés, youtube videók, filmnézés 1080p/i-n?, és adobe PhotoShop / Illustrator futtatása csak hobbi szinten. 0 tuning, alkatrészcsere 0, szerintem kb. 5 évre szólna a vétel. Játék nélkül integrált GPU-ra gondoltam.

    A proci topikosok ajánlása alapján én a AMD A8 7600 APU + MSI A78M-E45 Micro-ATX = 49k összeállítással érkeztem ide. Arra gondoltam, hogy az erős GPU segít PS-ben, böngészőkben, filmnézésben.
    dannyl a lenti procit + lapot javasolta, na meg a többi részt. A ház+tápot visszavettem a régi elgondolásomra, így 10-et spóroltam.

    CPU: Pentium g3220 15k
    LAP: Asrock B85M-HDS 15k
    RAM: 2*4 Kingston HyperX Fury 2*6,5k = 13k
    SSD: Kingston HyperX Fury 120GB 16k
    HDD: WD blue EZEX 1TB 15k
    ODD: ASUS DRW-24F1ST fekete OEM: 5k
    PSU: FSP HEXA+ 400W 12,5k (van BE QUIET! S7 350 is, de az is ugyan ennyibe kerül) FSP ATX-350PNR: 7,5k
    HÁZ: ZALMAN Z3 11k MTECH FM12A BLUE: 6K
    Bill+egér: 3K
    Monitor: LG 22MP57VQ-P IPS FullHD 40k + HDMI kábel 2k

    Ez így 138k. a kérdés az, hogy még ezt a 10k szabad helyet milyen értelmes dologgal lehet kitölteni, de nem muszáj.

    i3-4130: szerintem kihagyom, ez 25k-val drágább, mint a Pentium g3220, és több, mint 10-zel túlléptük a keretet. Mondjuk 3-4 év múlva elég olcsón meg lehet majd venni. :) Ennyit a nem bővítésről. ;)

    [ Szerkesztve ]

    BKV BKK jegyek eladók: 250Ft -> privát http://www.muszaj.hu/

Új hozzászólás Aktív témák