Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz dannyl #89877 üzenetére

    Szabad levegőn általában minden simán elmegy.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • membrandj

    nagyúr

    válasz dannyl #89877 üzenetére

    Van egy 200k-s géped és házra nem futja vagy miért akarod ház nélkül? Nem értem.

    ruhk
    asrock b85m pro4 +i5-4440
    vagy
    asrock h97m pro4+ i5-4460.
    H87 az ugyan az a széria,mint a b85.

    Ram: LP legyen.
    Vga: Én nem vennék 4GB-os verziót csak gtx 970-től.
    Fsp raider 550 legyen inkább a táp, a ház pedig nem " gamer". corsair 200R ~ 19k.

    ruhk
    Alapvető dolgok az ssd-től lesznek gyorsan.
    Időtállóság : Ami játékra tartós lenne az meg i5-től indul Én nem költenék most többet.
    A10 integrált vga miatt drága,de egy 20k-s vga már köröket ver rá, tehát megint csak nem éri meg.

    Akkor már inkább az i3-4130-as verzió, mert később mellé egy vga és játékra is alkalmas lesz.

    A 10 éves noname házat cseréld le inkább. Nem véletlen írtam.

    Zwitter
    Tuning lap:~ 40k+ proci felár ~ 10k+ hűtés 15+ 20k, cserébe alig lesz gyorsabb.
    Hűtő: Akkor azt veszel, amit akarsz. Semmi se muszáj, csak feleslegesen költesz,más dolgokra meg sajnálod a pénzt, amik ténylegesen hoznak. Lásd ssd, ház..

    Hűtőt cseréld arra, amit írtam és egy ssd-t legalább tegyél hozzá,ha tudod, akkor a házat is cseréld.

    Ram: 1% alatti a jelentősége. Ne foglalkozz vele.

    ione
    Ezekre a dolgokra min i5,de inkább i7 kellene+8/16GB ram.
    130k-s keret nagyon kevés.

    LG 22MP55HQ-P ~ 33k, legolcsóbb értelmes monitor ~ 33k

    "PSU - nem tudom, valamilyen 5-600 W körüli max. 8-10k körül
    ház - valami olcsó 5-6kért"
    Nem ismerem a kínai árakat, de 5-6k-ért itthon max hulladék házat , 8-10k-ért pedig veszélyes tápot kapni. Ha kalandozni akarsz, akkor hajrá.
    sharkoon vaya ~ 8k, cm n300 ~ 11k
    Fsp hexa+ 400W ~ 13k
    1x4GB ddr3 ram ~ 10k
    120GB kingston fury ssd ~ 18k ( 16k-ért nincs semmi, max v300, ami nem ajánlott )
    asrock b85m pro4 ~ 18k
    i3-4130 ~ 32k
    ~135k már ez is és ez közel se egy erőmű.

    Ne cseréld az i3-at , mert csak a legolcsóbb éri meg. Refresh-re meg végképp ne, mert ha régi biossal kapod a b85 lapot, akkor el se fog indulni.

    "Mit ajánlotok? Köszönöm!"
    Vedd meg, amit itt fent írtam vagy várj még egy kicsit és i5-4440+ 8GB rammal vedd, ha jót akarsz.
    H97-be neked teljesen felesleges gondolkozni. i7-4790 ide is mehet majd később.

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák