Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz Zolka75 #88107 üzenetére

    ha később majd gépet fejlesztene, akkor nyugodtan belerakhatja a 750ti-t most is, de a tápot mindenképpen cserélje előbb, 750ti-hez ráadásul nem is kell brutál táp, egy 350essel is vígan ellenne a konfig..sőt ha az MSI 750ti-jét rakjátok bele, azon pl tápcsati sincs, only slotból szedi fel a maga kis 60W-os TDP-jét, tehát a tápot is kíméli.

    A tápot meg tényleg vágjátok a kukába, az a legegyszerűbb

    (#88108) profi: én hamarabb cserélnék akkor már inkább procit (mondjuk egy phenom x4-re) ha már ilyen toldozgatásról foldozgatásról van szó, mint lapot, amiből nem fog semmiféle teljesítménynövekedés származni

    [ Szerkesztve ]

  • membrandj

    nagyúr

    válasz Zolka75 #88107 üzenetére

    Az kuka. Fsp hexa+ 400W.

    "Mikor mennyiből és mire fejlesztene? Írd le a komplett gépet."
    Ezt láttad?
    Mert ez a majd valamikor, talán stb, akkor vegyen egy használt hd 7770-et ~ 18k-ért és kész.
    Még ez is sok.

    profi
    Legolcsóbb jó am3+ lap ~ 22-23k,tehát felesleges.
    Amit írtam, azt vegyétek, az fejleszthető is és erősebb.
    Ennyi pénzből ez jön ki.

    Švejk
    Mindegyik 7-8 éves, szar táppal, aminél másodpercek vannak hátra kb.
    Ennyi pénzből nem kapsz gépet, még monitor nélkül sem.
    Talán tényleg az xbox lenne a megfelelő neked használtan.
    Új, játékra alkalmas gép az használtan is min 60-70k,de inkább 100-110k és még monitor sincs és nem a legújabbakra gondolok.
    Spórolj még.

    CS:go ra raktam össze minimál gépet, monitor nélkül használtan 60-70-be jött az is ki.. Ezekre a 8 éves gépekre nem szabad költeni egy ft-ot se.
    Legolcsóbb használt:
    g2020,g2030 ~ 10k
    b75 lap ~ 10k
    1x4GB ddr3 ram ~ 7k
    satás hdd ~ 7k
    alap ház ~ 4k
    fsp hexa+ 400W új 1 12k
    + monitorból tuti nem vennék 5-10 évest, mert az megint csak hónapokig lesz már csak jó..
    LG 22MP55HQ-P~ 33k új+ hdmi kábel ~ 2k.
    Ezzel cs:Go, nagyon alap játékok már mennének,de low-medium alacsony felbontás max. Később tudod vga-val bővíteni stb.

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák