Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bukmop

    tag

    válasz kicirain #21336 üzenetére

    Hogy melyik proci milyen VGA-t tud kihajtani azzal nem vagyok teljesen képben, de figyelve a fórumot az i5 ezt biztos kihajtja, ezt merem állítnai, hogy a jelenlegi AMD-k mit tudnak kihajtani azt már nem merem így kijelenteni. Talán Shellkretor írta nem is olyan rég, hogy a Trinity AMD is kihajtja, de egy i5 még kb +10 fpst ki tud taposni egy VGA-ból...arra már nem mernék megesküdni, hogy a szóban forgó VGA pont egy 7870 volt.
    Ezért írtam, hogy az FX és A szériát nem merem rögtön leírni, de gyanítom, hogy ott max a szériák csúcs prociainak van esélye. De ezeknek az ára már nincs messze egy i5-től sem (na jó az A10-5800 kicsivel több mint 30E). Ezért nem írtam AMD-t, meg rémlik, hogy korábban írták a fórumon, hogy 78xx-tól felfelé már javasolt az intel i5 mint minimum, mert a 78xx-ekben ráadsul még tartalék is akad, amit meg cpu-val kell bírni kiszolgálni, de a jelenlegi AMD procik pont CPU-ban nem tündökölnek, hanem inkább a több szálú kezelésben és az integrált grafikus egységben.
    Bíztam benne, hogy valaki ír majd erről valami frankót, de ahogy nézem most ép pangás van e topikban szakértő téren.

    [ Szerkesztve ]

    "Doing more than the minimum work is my deffinition of failing!"

Új hozzászólás Aktív témák