Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz MZsoltee #174570 üzenetére

    Nem "írtam felül" a mondandódat, csak kiegészítettem az összefoglalóba kértekkel, és őszinte leszek...másoltam az előző hsz-emből :D

    Azt hogy többet fogyaszt onnan gondoltam hogy az ipon gépösszerakója pirossal írta hogy ahhoz kevés a 750es táp, de most leellenőriztem és már nem írja...érdekes. :)
    A 5900X mellett meg azért kardoskodom (bár ismétlem, másoltam :B ) mert a bottleneck kalkulátor szerint mondjuk egy 7900xt, 5900x-el összesen 3%nyit "bottleneckelne" (deszépmagyarszó), míg az 5800X3D-vel már 20% felett. :B És talán időtállóbb is a +4mag miatt, és mivel 3-5 évente uppolok, az is fontos lehet a jövőben

    És használtan 4070ti-t majd 3 év garival olcsóbban találni, de így hogy a táp elég lenne hozzá, már nagyon is tetszik a 7900xt, főleg a vram miatt. Játékokban so-so...néhol ide pár FPS, néhol oda. Nem láttam szignifikáns különbséget.. :N

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák