Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    válasz smiti #99841 üzenetére

    Ok, te tudod, tőlem mehet a WD Green is. Nem azt mondtam, hogy lehetetlen kifogni jó példányt.
    SSD: V300-ba vezérlőt cseréltek, azóta jóval lassabb és gyengébb lett, ezért nem ajánlott.

    (#99846) junior11

    Alaplap: MSI H81M-E34, Gigabyte H81M-S2H, Asrock H81M-HDS, HDS R2.0 ~13-15k
    CPU: G3258 az tuning Pentium (Mivel tuningolni csak Z-s lapban lehet, H-s lapban nem így nem is lenne rá sok lehetőséged, ill. az a kevés tuning itt szerintem semmi eredményt nem hozna.) G3220 legyen ~16k (Bírni fogja a FullHD-t.)
    Ram: 1*4Gb legyen, és annyi elég lesz netezésre.
    SSD: Ok, ~100Gb-nál többet ne pakolj rá.
    HDD: Blue (EZEX) végű legyen inkább.
    Táp: Vacak HEC belsős, hanyagolnám, ill 500W is felesleges.
    SuperFlower 350W, Be Quiet! System Power S7 300/350W, TT Münich 430W ~12-14k
    Ház: Ilyen konfighoz akár a régi is maradhat, ha nem esik szért, ha új kell: Zalman Z1/Z3, CM N200 ~11k
    ODD: Ha satás és 5,25" méretű akkor nem lesz vele gond.

    Op. rendszer: Te tudod, nem tudsz szerezni
    ismerőstől/szomszédtól/baráttól/csövestől/kutyától/macskától..?
    Ha nem akkor ok, te tudod. ARRA figyelj, hogy BOX verziót vegyél, mert ha OEM-et veszel akkor ha alaplapcsere lesz a gépben mehet a kukába a Windows.

    (#99847) Devas

    HDD: Ok.
    Táp: CWT belsős, én nem venném meg. FÉLmoduláris: FSP Hyper M 500W ~20k
    Sima: TT Münich 430W, FSP Hexa+ 400, SuperFlower 450W ~13-14k
    VGA: Ok.
    Ház: Ok.
    ODD: Ok.
    CPU: Ok.
    Lap: Inkább D3H végű legyen.
    Ram: Ok.

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák