Új hozzászólás Aktív témák

  • t181

    senior tag

    válasz tranceplanet #69095 üzenetére

    & (#69097) membrandj
    Jelenleg egy Intel E-2180, 2GB RAM és az 5670 van benne egy 450-es Deer táppal.
    Vinyó van rendes egy 750-es WD és egy 160-as Samsung, ezek maradnak, később tervezünk SSD-t.

    A gép mindenre használva van(ezt nagyon könnyű leírni). Kishúgom Minecraftozik, fater World of Tank-ozik, neteznek. A procit szinte minden pörgeti fullon, a 2GB RAM miatt pedig szinte mindig bele van esve a lapozófájlba a vinyó. Igazából már egy jó ideje semmi komoly játék/program nem ment fel rá, mert "úgyse megy". PS-re, komolyabb játékokra, programokra marad a laptop(A6-3400m,4GB RAM, 6520G).
    A laptopon is tudok kompromisszumokkal játszani, most sem az a cél, hogy minden maxon menjen, hanem az, hogy legalább valahogy lehessen játszani vele. Hirtelen az ACIII-ra gondoltam, amivel feltétlen játszanék, mert az már a notebooknak sem tetszett.

    Tudom, hogy egy játék nagyon nagyrészét a videokártya hajtja, de a többit már nagyon kevésnek érzem.
    Ezt abból "szűrtem le", hogy az a játék, ami megy a laposon, az játszhatatlan az asztalin. De nagy részt az szokott a probléma lenni, hogy egyszerűen nincs kedvem odaülni elé, mert egyszerűen olyan bűn lassú.
    A laptopban pedig ugye erősebb a proci, viszont gyengébb a vidkari.

    Az előző hozzászólást egy kicsit meggondolatlanul írtam, remélem, most már több/hasznosabb információval szolgáltam. :)

    szerk.: akkor célszerű lenne AMD-t nézni? Ahhoz még annyira sem értek, mint az Intelhez. :U

    [ Szerkesztve ]

    Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

Új hozzászólás Aktív témák