Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsivaagoo

    őstag

    válasz membrandj #40253 üzenetére

    Te nem értesz a szóból?

    ÓCCSÓN! Ez a lényeg! Nem te fogod eldönteni, hogy más mit akar és mennyi pénze legyen rá!
    gyenge47 ingadozik, hogy jobb lenne egy picit jobb gép néha játszani.

    Egyáltalán megnézted a konfigját? Azt az intel procit nem boiztos, hogy érdemes lenne G2020-ra lecserélni.
    25 ezer Ft pedig az első lélektani határ processzorra. És megírta, hogy nem biztos, hogy a ritka játékért áldozna. Na, ha 35 k-ja van kockáztatni, és végre hajtja amit tanácsoltam, akkor az eladási árból jön neki komolyabb VGA. A lap meg azért lett az ami, mert a ritka és olcsó lapok között, AMD fronton van alaplapi VGA. Bizony! :P HD3000 és nem intel féle. Kipróbáltam, röhögve megy a filmlejátszás. És amíg nem lesz új dVGA kártya, addig is van kép.

    Továbbá tekintetbe vettem a létező tápját, aminek vannak korlátai és a meglévő hardver elemeihez igazítottam azt, amibe megéri egy kis pénzt belefektetni úgy, hogy a következő hardver elem már a régiek árából jön.

    Én 20 éve sakkozok számítógépek alkatrészeivel fejben, volt, hogy 200 gép volt a fejemben.

    Te jól tudsz új konfigot összeállítani. Én is. De a szarból várat műfajhoz én értek jobban, te pedig még csak most kezded tanulni.

    Úgyhogy mégegyszer megkérlek: NE kötözködj!

    Jó éjszakát!

    [ Szerkesztve ]

    Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

Új hozzászólás Aktív témák