Új hozzászólás Aktív témák

  • Termi16

    őstag

    Sziasztok!

    Tervezem a mostani gépem korszerűsíteni, erre kérnék tőletek ötleteket.

    Cpu-t, alaplapot és ramot szeretnék venni, illetve később vga-t is, de az már nagyjából el van döntve.

    A lényeg,hogy a mostani I7 860, Giga P55-UD3, Kingston KHX 1600 2*4gb triót váltanám le. Ezeket kb 2 éve vettem, egy ilyen kaliberű hármast szeretnék helyettük 2012-es színvonalon.

    Nincs konkrét keret, inkább az lenne a kérdés, hogy szerintetek mire érné meg leváltani a fenti alkatrészeket?

    Én az Intel 1155-ös platform felé hajlok, de meghallgatok más ötleteket is esetleg.

    Játékra és filmezésre van használva a gép 1920*1080-as felbontásban, szeretem, ha nem kell túl sok kompromisszumot kötni a játékok grafikai beállításánál.

    Mindenféle utánaolvasás nélkül úgy gondolom, hogy lapra lenne max 35k, cpu-ra 50, ramra meg mondjuk 15-20. Ez így szerintetek korrekt, vagy még áldozni kellene rá ahhoz, hogy érdemi különbséget érezzek az előző komponensekhez képest? Legyetek szívesek konkrét példát írni, hogy ti mit vennétek kb ennyi pénzből. Gianni bazárához szoktam belőni az árakat.

    Köszönöm előre is!

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

Új hozzászólás Aktív témák