Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    Szeretnék én is kérdezni. :R

    A jelenlegi konfigom szeretném megerősíteni. (AM5-re váltás tervezett ideje kb. bő két év). Idő hiányában 1 játékkal tolom sok sok éve, igazából nagyjából belőttem már mi lenne a cél. A jelenlegi gépem ezt nem tudja.

    Full HD 100FPS a cél, a játék a poe később poe2, ami egy arpg.
    A játék karakterisztikájából fakadóan sokszor többszáz mob van a képernyőn, ami még a legjóérzésűbb gépet is megfekteti, ráadásul online játékról beszélünk.

    Sok mikrolaggom van, és bár normál esetben a fixált 100Fps megvan, ez nem tart sokáig. Érzésre a vágyaimra alul lőttem mind a cpu-t, mind a vga-t tekintve.

    Ajánljatok nekem egy kombót AM4-en, ami stabilabban lehozza a várt eredményt.

    Keret: rászánok annyit, ami ezt a célt teljesíti, de azért vga-ból nem 200k a cél.

    A jelenlegi konfig:
    · alaplap: MSI Gaming Plus MAX B 450
    · processzor: R5 2600X
    · ram: Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB)
    · VGA: MSI RX 6600
    · monitor: Acer Nitro VG240Ysbmiipx (Full HD 165Hz)
    · táp: Riotoro enigma 650W g2 (80+ gold)
    · egyebek: Asus Sonar SE 5.1, Edifier R980T, 1ssd, 1 hdd

    Vágyott alkatrészek az ésszerűség keretein belül processzor és vga.
    A terv eladnám a 2600X-et és a 6600-at, majd rápótolva megpróbálnám kihozni a kövi 2 évre a vágyott célt.

    Adja magát az 5600, de nemtudom nem profitálnék e minimum fpsben az 5700X-ből. VGA-ban tanácstalan vagyok(maradnék a piros oldalon), lehet anno pont annyival vettem gyengébbet, hogy pont az a pici kéne, lehet elég lenne egy 6600XT, 6700, 6800 nemtudom.

    Minden ajánlást elfogadok, köszönöm. :R

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák