Új hozzászólás Aktív témák

  • Abrion

    senior tag

    válasz ColdMan #169504 üzenetére

    bocsika :D

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    Hát ö ilyen netes szarokal nem fogok játszani, mint a fortnite meg hasonlok :)
    Inkább ilyen Elden Ring meg hasonló gamek :D
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Szinte semmi, PSU szerintem jó lesz, azon kívül hát ja látod a régi gépet :D
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Alaplap CPU RAM és Ház, a jelenlegi ház kábé 15 éves :D valszeg bele tudnám rakni az új hardwaret :D de inkább jobb egy ujjat venni :D ha lehet akkor üveg ajtós
    4. Mennyi a kereted rá? 150k
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont) hát igen LG 24MK430H-B mit mondhatnék, 1 éve vettem és pénz szükében voltam, mert a Panasonic Plazma tévém és a régi benq monitorom tönkre ment ugyan azon a napon, és nehezen 2 hónap alatt összegyűjtöttem 250k :) a monitor 40k volt :D de lefogom majd cserélni jobbra valszeg egy 120 HZra, maradjunk a 120 FPSnél FUll HDDben, ez a cél. ezért is irtam az RX 6600 XT az elég hogy kihajtsa a legújabb játékokat ultra beállitásban Full HDDben 120FPS al :) vagy akörül
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? Inkább intel :) bát oké játszunk el a gondolattal hogy ez egy olyan univerzum amiben veszek egy AMD kiszerelést, szal legyen 4 gép ajánlat :) a VGA biztos hogy azt veszem.
    És játszunk el azzal a gondolattal hogy 4 csatornás ram kittes kiszereléssel venném :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák