Új hozzászólás Aktív témák

  • ujbayard

    újonc

    Sziasztok, a kovetkezo dooogba kernek szives segitseget.

    1. Mire hasznalnam a gepet? A gepen zeneszerkesztes menne kizarolag programmal, kulso miksis felvetel nem lenne, de ne zajongjon. Ez alapjan a vga annyiban szukseges, hogy mukodjon a program pl nuendo, cubase, ableton.

    2. Semmivel amit megtartanek, de i512600kf proci mellett mar letettem a voksom, mint ami megfelelhet ar ertekbe igenyeimnek.

    3. Mire van szukseg? Mindenre, monitorom hdmis, de nem ragaszkodom hozza, nem ez lesz mervado, ha kell mast veszek.

    4. Keret ra, ahogy neztem en olyan 250k korul neztem vga es monitor nelkul, de ha 350rol gyoztok meg azt is elfogadom, eddig laptopon dolgoztam, de mar jelentos a lassulas.

    5. Monitor nem relevans, elkotelezett nem vagyok, csak kukfoldi oldalakon inkabb intel a javaslat dawokhoz.

    Ami esetleg szamithat alaplapnal a tb vagy usb type c meg usbk szama es 3.0 vagy ennel jobb verziok, esetleg wifi🙃 tuning bem lesz, stabikitas kell, vilagitasok, effektek kizarva. Halk, stabil rendszer amiben legyen ero. Memoriabol kernek ddr4 es 5os verziot is, amennyiben erdemes 5 en gondolkodnom. Hangkartyam kulso usb

Új hozzászólás Aktív témák