Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Sziasztok! :)

    Korábban aktívabb voltam itt, de sajnos egy időre kimaradt a pc téma.
    Persze nagyjából képben vagyok még mindig, de természetesen nem annyira mint ti. Tehát kérnék egy kis segítséget az elinduláshoz.
    Egy viszonylag budget pc-t kéne összedobni, nincs AMD/Intel vagy AMD/nVidia megkötés.
    Első sorban otthoni mindenes lenne, internet, média, adattárolás. Játék legfeljebb pár single 1080p, nincsenek egetrengető elvárások, csak játszható legyen.

    A keret nagyon max 150k. De minél költséghatékonnyabban kihozzuk annál biztosabb hhogy belefér egy új monitor ha ti is úgy látjátok, hogy érdemes. HA megbízható eladók (pl LeC) is játszanak.
    Amire szükség van: ház, táp, cpu, ram, vga, min. 250GB SSD, adattárolásra min. 2TB HDD, tehát kompletten mindenre.

    Ami van: Dell P2210 monitor (1680*1050 60Hz), ami nem kerülne feltétlen lecserélésre, de ha igen akkor is valami belépő 1080p 24" váltaná. Emellett egy fullHD tv-re lenne kötve filmezés céljából.
    Ezen felül egy WD Blue 500GB.

    Extra kérés: ha van rá mód, hogy beleférjen, akkor olyan házat szeretnék amiben van porszűrő, macska és por miatt. :D

    Első körben 1600af vonalon láttam értelmét elindulni...

    :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák