Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    Hi! Eléggé elavult gépet cserélnék karácsonyra, piszkos anyagiak miatt több menetben. Tanácsot, megerősítést kérnék ahhoz amit kinéztem:

    Alaplap: Asus Prime B350-Plus 31K
    CPU: AMD Ryzen 3 1200 AM4 BOX 33K
    vagy AMD Ryzen 5 1400 AM4 BOX 46K
    RAM: HyperX 8GB FURY DDR4 2400MHz 25K
    Táp: EVGA GQ 750W 34K
    Ház: NXZT S340 matt fehér-lila 18K

    Eddig kb. 150-160K így. Egyelőre meglévő monitorral és meglévő SATA Samsung 840 EVO SSD menne bele, később majd egy újabb M2 is. HDD egyáltalán nem lesz (le a zajjal!), meglévő külső winchesterre megy majd a backup. Szintén később majd tervben egy második RAM modul is hogy dualban 16GB legyen.

    Videókártya és új monitor következő menetben lenne, egyszerre nem tudok most mindent megrendelni. (piszkos anyagiak) Videókártya 40-50K sávban AMD melyik jó? Vagy legyen Nvidia GTX 1050? Processzor legyen inkább Ryzen 5? Vagy Intel i5? Alaplapból nekem eddig mindig bejött az Asus márka, de ha mostanában más a menő írjátok. A tápegység amit kinéztem lehet kicsit overkill árban, kezdő koromban spóroltam rajta akkor megtanultam a leckét. Legyen biztonságos, legyen csendes erre nem sajnálom a pénzt. A háznál kicsit félek amiért a tetején vannak portok hogy beleszáll a por. Egyébként nagyon tetszik ez a ház, elegem van már a feketeségből. Szóljatok mit hagytam ki, egér+bill+hangfal van. Köszönöm a javaslatokat előre is.

Új hozzászólás Aktív témák