Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szityak #117632 üzenetére


    (#117632) Szityak
    Szia!

    Az a baj, hogy ez a PC 210-et nem fog érni, itt áraztasd be:
    ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
    Tippre olyan 160-170k körül lesz, de ezt ott jobban fogják tudni.

    RX 470 4Gb az R9 280-nél ~25-30%-al erősebb, ill. i5 erősebb játékok alatt, szóval különbséget fogod érezni, kérdés az, hogy megér-e neekd ennyi pénzt a teljesítménytöbblet.

    Szerintem először áraztasd be a mostani gépedet, aztán utána gyere vissza, mert akkor tudunk konkrét számokkal kalkulálni, hogy mennyivel lenne több az Intelre váltás.

    Vagy amit Cfc_Boy javasolt, csak a lap, proci, ram, VGA kombót adod el.


    (#117633) ovics
    Itt kérdezz rá, de Pure Rock Slim bőven elég lesz, nem kell drágább.
    Milyen CPU hűtőt vegyek?


    (#117635) mynigga
    Szia!

    Téma összefoglaló!
    Jó lenne tudni mire kell, ha játékra, akkor amit tranceplanet is linkelt.


    (#117637) Sztrapacska

    VGA: Sajnos jósolni én sem tudok, de már lassan a 4Gb sem életbiztosítás, van pár játék ami könnyen bezabál 3Gb vram-ot. Viszont szerintem mire 4Gb+ fölé érünk, maga a kártya lesz gyenge.
    Szerintem: Ha rövidebb távra tervezed (1-2 év), akkor elég egy 4Gb-os (470 vagy 480)
    Ha tovább tervezed, akkor lehet célszerűbb egy 8Gb-os modell (szintén 470 vagy 480) De azért sokkal többet ne adjál érte, tehát egy 4Gb-os-hoz képest ~+8k-nál nem ér többet
    Vagy nVidia oldalról 1060 6Gb :).

    Én személy szerint 470 vagy 480 4Gb-ot vennék.

    Táp: Átlagba azért a CX550M ahogy néztem pár ezressel drágább, minta sima CX500, viszont PCX-en nincsen az 550M, ugyhogy ezeket tudom még javasolni:
    FSP Hydro X 550W ~27k (80+ Gold, elvileg 5 év gari, de pcx csak 3-at ad, gondolom a +2 évnél neked kell gyártóhoz juttatni, ezt tápos topikban kérdezd.)
    Olcsóbban: FSP Hydro Bronze 500W ~18.5k (80+ Bronz, ugyanaz itt is fenn áll, mint a Hydro X esetén)


    (#117640) tranceplanet
    "SyMbioTe gépmester ajánlásából"
    ^^ ez jól esett :).

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák