Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz tibor72 #9565 üzenetére

    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy AndroidTV rendszerű okostelevízió, egészen pontosan AndroidTV 11 van rajt.
    Ezen szeretném valahogy megoldani, hogy legalább az ingyenesen nézhető, szabadon fogható 12 darab mindigTV-s csatorna nézhető legyen, létezik erre valami működő megoldás?

    Ugye vannak a csak telefonre/tabletre telepíthető appok, amiket az AndroidTV Play áruháza ki sem listáz (MindigTV GO, Vodafone TV, DIGI Online, Telekom Tv Go).
    Tegnap megpróbálkoztam azzal, hogy felraktam az Aptoide TV alkalmazást és akkor azon belül ugye már telepíthetőek ilyen applikációk is, de se a MindigTv Go, se a Vodafone TV alkalmazás nem indult el, nem sikerült átvernem a rendszerüket.
    MindigTV Go-nál csak villant egyet a kijelző és kilép, Vodafone TV pedig kiírt valami olyat, hogy Nem megbízható eszköz, és ott le kellett volna OK-znom, de nem kötöttem rá egeret tegnap így nem tudtam továbblépni, de ma délután majd megpróbálom egérrel azért.

    KODI-hoz nincs esetleg valami addon, amiből ezt a 12 szabadon fogható csatornát nézni lehetne, vagy valami más applikáció? :F

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák