Új hozzászólás Aktív témák

  • sepsi0

    őstag

    válasz w.miki #9786 üzenetére

    Szerintem nincs így, ahogy te szeretnéd.
    Androidos boxok nem telefonos droiddal vannak, más az áruház is bennük, kevesebb app van.
    Persze ezt tudod buherálni pl Aptoide-el, több app lesz, de nem biztos, hogy működni fognak rendesen. Gondolj bele, a legtöbb android appot érintő kijelzőre fejlesztik, te meg távirányítóval szeretnéd irányítani.

    Én ezt látom:

    - Android stick/box akkor kell, ha teljes értékű YouTube-ot és streaming appokat akarsz
    - Mozizásra, saját anyagra, stream szerverhez meg ott a Kodi. CoreELEC/LibreElec, ennél jobb nincs.

    CoreELEC-re is lehet egy csomó más programot tenni, vannak Repok. Pl most az itthoni boxon retro (Mario, Streetfighter, Mortalkombat) játékokkal játszogatunk. De Docker-en futtathatsz rajta egy csomó mindent.

    De mivel CoreELEC alatt nincsennek meg a Certek, így a streaming szolgáltatások csak "izomból" szofveresen mennek, így nem nagyon van 4K. De vannak népszerű streaming appok. Én anno a YouTube hiánya miatt mentem át droidra, de most is tartom, hogy filmnézésre CoreELEC!

    Semmi nehéz nincs benne. ISO-t letöltöd, SD kártyára progival kiírod, boxba be, fogpiszálós indítás és innen minden ua mint droidon.
    Kodi semmivel sem bonyolultabb, mint bármelyik lejátszó...

    A kockásodás HDD hiba előjele is lehet, de a router is lehet szűk keresztmetszet...

Új hozzászólás Aktív témák