Új hozzászólás Aktív témák

  • goldenfish7

    tag

    Sziasztok!

    Tegnap megérkezett Kínából az Ugoos AM6 Plus android boxom EU Prority Line szállítással. Nagyon örültem neki, mikor kihozta a futár. Kb. 22 nap alatt ért ide. Kicsomagoltam a dobozából, annyi volt első észrevételem, hogy valami zörgött a kütyü házában. Szétszedtem egy Youtube videó alapján és egy apró csavar zörgött benne. Bizalomgerjesztő, nem? Na mindegy, nem találtam meg hogy honnan jöhetett ki, mert nem akartam feszegetni, hogy a nyák tetejéhez is hozzáférjek, de még első bekapcs előtt kieszedtem, nehogy zárlatot okozzon. Na mindegy ezek a kütyük már csak ilyenek... :B De amin ugye legjobban el voltam halva az a kütyü sebessége (boot idő is elég rövid), nem hiába ez már USB 3.0-ás csatlakozós, így gondolom az eMMC is nagyobb sebességű. Pl. az 1,7 GB-os alkalmazás a Google Play-ről kb 20 sec alatt lejött, majd települt. Az appok pillanat alatt települnek, az egész rendszert naprakészre lehet tenni pár perc alatt. Szóval teljestményben itt már tényleg érződik az antutu 140000 körüli pontszám. A Kodi 3 sec alatt elindul. A flash videók gyorsan elindulnak, szóval itt minden ok. Eddig nem tapasztaltam bug-ot vagy ilyesmi, hacsak nem a galéria app, amikor hátteret akartam beállítani mindig kilépett. De megoldottam. Melegedés játékoknál tapasztalható jobban, videóknál semmi. Szóval eddig le a kalappal. :K

Új hozzászólás Aktív témák