Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    Sziasztok!

    Van annak valami kifejezett oka, hogy az MSI B150A Gaming Pro ott van az ajánlott deszkák között, de az MSI B150 Gaming M3 nincs? Világítás nem érdekel, utóbbiban viszont van M.2-es slot. Nyilván még nem használnám, de 2-3 év múlva már hátha ott tart az SSD piac (mondjuk akkor is kérdéses persze, hogy egy tökátlag user mennyit vesz észre a PCIe sebességelőnyből, de mindegy ) az árakat tekintve.

    i5 6600, 2x8 HyperX Fury meg RX480 Sapphire menne a deszkára.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    Sziasztok!

    Nem tudom eldöntnei hogy ide vagy az Azonnali deszkás kérdések topicba kellene-e írnom, bocsánat ha rossz helyen járok.

    Volt már valakivel olyna hogy használt, vagy legalábbis kibontott deszkát kapott a PCX-től? Ma jött meg az ASUS B550-F deszka. Érdekes módon nem volt semmilyen matrica vagy ragasztó a dobozon amit le kellett volna szedni/átvágni hogy ki lehessen nyitni a dobozt.

    Néztem unboxing videókat, van ahol van egy ASUS seal amit átvágnak a doboz kiniytásához a videóban, van ahol nincs.

    Megnéztem alaposan a dobozt ahol egyes vidikben ez a seal van, nem látok machniációra utaló jeleket (körömkaparás, késes felkarcolás, visszamaradt ragazstónyom stb), szal semmi nem utal arra hogy ott lett volna egy ilyen átváganó leragasztás.

    A dobozt kinyitva mindent rendben találtam, mindne megvan, a tartralom pont ugyanott ahol uinboxing videókban látni, szóval valaki vagy tökéletesen rakott bele mindent vissza, vagy sosem vette ki.

    A deszka maga érintetlennke tánik szintén. Nem látok rajta karcot, port, ujjlenyomatot, a csavarok helyén sincs arra utaló jel hogy járt már alaplapban, illetve a socket is érintetlennke tűnik. Néztem a hátsó panelt is a csatlakozókat hogy dugtak-e be oda megfelelő kábelt (legalább egy usb-t billentűyzetnek vagy valami), de nem tudom megmondani. Érintetlennek tűnik az is.

    Szóval lehetséges volna szerintetek, hogy a magyarországon értékesített dobozokon egyszerűen nincs ez a lragasztás/pecsét ami a felnyitást akadályozza, és ez valóban egy zsír új deszka? Vagy a PCX csak nagyon ügyes és ez minimum egy visszaküldött, felbonott (jobb esetben legalább nem használt) lap?

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Milka 78 #98124 üzenetére

    Még nincs meg a VGA, úgyhogy nem tudom azonnal beüzemelni a deszkát. A kicsomagolást levideóztam, azt persze nehéz visszaadni videón hogy amúgy tökéletes állapotúnak tűnik a lap, csak nem volt semmi ragasztó a dobozon.

    AMúgy köszi hogy leírtad a saját esetedet, kíváncsi voltam hogy van-e valakinek rossz tapasztalata ilyen téren a PCX-szel. Olvastam tápos topicban hogy olyat kaptak amin ott volt az oldalra folyt meg paszat meg ilyenek, közben meg újnak volt árulva. Az enyémen ilyen ordító jel szerencsére nincs.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák