Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz fixer92 #49484 üzenetére

    "Ha valami érdekelne a lapokkal kapcsolatba megnézem/megmondom neked" Végül is csak a véleményedre voltam kíváncsi. Hogy mennyire vagy megelégedve , hogy muzsikál nálad a lap.

    (#49485) TaylorXIII
    Szívesen! :)

    (#49486) Dragon27
    Már lehet FM2+ -os lapot kapni?
    De ha az energiahatékonyság a cél és hogy a VGA-t és az iGPU-t is használd plusz még teljesítményt is nyerj. Akkor I5 (akár használtan) és egy Virtu MVP képes lap (vagy megvásárolod a kiszemelt laphoz [link]). Viszont teljesen a Virtu sem kapcsolja le a VGA-d.
    Egy hibája van hogy az iGPU része az I5-nek az AMD APU-hoz képest gyenge de a CPU része viszont erősebb.
    De az FM2-es vonalon is jár egy két laphoz a szoftver (bár nem az olcsóbb darabokhoz) pl.: F2A85-M PRO , F2A85-V PRO bár hogy mennyira működik az FN2-es platformon azt nem tudom. Én I5-el használom.

    (#49490) Mahrenburg
    "titkárnő-casting lesz, azért jött be mindenki, s a könnyekig való meghatódásban némileg a kilátásba helyezett prémium-megvonás is közrejátszott" Ez ilyen diktátoros húzás volt. De így lesz igazi nyereséges, kapitalista cég! :DDD
    "S így végre igazán méltó méretű hűtőbordákkal láthatjuk el a FET-eket, s a PCH/FCH-t..." Már ha végre befejeződik a vas és acél országának építése a megfelelő nyersanyagmennyiség előállításához.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák