Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Devilhun_HUN #38792 üzenetére

    Asus M5A99FX PRO R2.0 30K körül de a kifejezetten tartósságra tervezett TUF szériás SABERTOOTH 990FX de már 40K körüli áron.Sajnos itthon az 5év gyártói garanciát egyik kiskernél sem láttam bevállalva :((( ........
    Várni mindig lehet az újra ....... kérdés mennyi időd van :DDD
    A leírt infókhoz nem tudok hozzászólni nem hallottam/olvastam róla.
    (#38790) geresics
    "Jogos, de én játékos célra az alaplapon megspórolt pénzt inkább VGA-ra költeném." Nézőpont kérdés .... az erősebb CPU akár 2-3 VGA cserét is túlélhet (pl. nálam még egyet biztos). Az erősebb VGA-k között meg általában nem 15K a különbség és jelenleg nem is hoznak akkora pluszt a játékélményben (tök mindegy hogy 100 vagy 110 fps). De ezt lehetne még ragozni .....

    (#38791) batagy
    Kiszúrtad talán a legdrágább H77-es lapot :) mondjuk a tuningon kívül szinte mindent belezsúfoltak abba a mATX-es lapba pl. DisplayPort és a mosFET-ek is kaptak hűtőbordát + Asus-éknál már általánosan Virtu MVP szoftver is jár a laphoz... nem vagyok benne biztos hogy 8K-t megér bár kétségtelen hogy jó húzás ... gondolom egy mATX -es házad van. Szóval mint mindig ASRock jó ár/érték arány Asus meg hát nem annyira.Ezt neked kellene eldöntened hogy az a pár + megér e 8K-t.
    "A Marwell chip nem jobb?" Az eszköztől is függ hiszen driver gondok voltak ezekkel a vezérlőkkel.A legtöbbet kijavították szóval a natív támogatáson kívül nem emelnék ki egy vezérlőt sem.
    Nálam ASMedia chipes ... havernál Marwell mindkettő gond nélkül üzemel ....
    (#38793) syberia
    Szívesen!

    (#38800) Kernel
    Ne haragudj sem kioktatni sem megsérteni nem akartalak :R

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák