Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70234880

    törölt tag

    válasz bacus #9167 üzenetére

    Mondjuk ja, India mostanában nagyon népszerű a Multik-nál. :D Ami még nyitott kérdés velük kapcsolatban, hogy alapban ennyire hülyék, vagy India külön oktatást szervez a dolgozóinak ezen a téren. Mert hogy sok a panasz rájuk, az tény. Nem csak a szekértelemmel van a gond, hanem a kommunikációjukkal is. Szakterülettől függetlenűl. Egyébként a Digi-nél meg Román, Orosz ügyfél szolgálatos ugyan úgy jelen van, és hát nem különb ... Igen nekem is van tapasztalatom ügyfél magatartás, és viselkedési kultúra terén. De a tájékozottság, illetve tájékozatlanságban is. De amikor a Digi szerelő kimegy a helyszínre mutatsz neki cmd-ben egy ipconfig /all-t és a szerelő telefont ragad majd hívja a kollégáját te Józsi itt mindenféle számok vannak, ezzel most mit kell csinálni? És mindezt az ügyfél előtt. :D Mint ügyfél egy ilyen párbeszéd hallatán joggal merülnek fel kételyek a hatékony probléma megoldással kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

  • #70234880

    törölt tag

    válasz bacus #9167 üzenetére

    Ja ki maradt a Digi internet bekötési Móka. Anno amikor le szerződtem velük ki jöttek a szerelők, be húzták a kábelt. Mondom nekik akkor állítsuk be a Routeren, illetve ha nála van a PPPoE azonosító, jelszó legyen kedves ide adni hogy be állítsam. Reakció, ő nem fog hozzá nyúlni az én hálózati eszközömhöz, mert neki nem kötelessége minden típushoz érteni. Mondom ok, akkor legyen kedves ide adni az azonosítóval ellátott papírt. Nem ő azt nem adhatja ki, mert azt csak ő tudhatja, és különben is neki kell beállítani. És mutassak neki egy PC, vagy laptopot amin ő ezt be tudja állítani. Hát mit tudtam csinálni, PC nincs de van egy Macbook-om. Oda tettem elé hogy akkor állítsa be. Persze ezzel is problémája lett, mert hogy nem Windows van rajta. És adjak neki olyan eszközt amin Windows van. :D Mert ő csak azon tudja beállítani. Na itt már vakartam a fejem, most mit csináljak? Kedvesen megkérdezem hogy ha ön csak Windows munka állomáson tudja beállítani, le ellenőrizni akkor miért nem hozz magával egy erre dedikált eszközt? Mit képzelek van éppen elég cipelni valójuk! Na itt fogyott el a türelmem, és mondtam vagy ide adja azt a papírt ami tartalmazza a PPPoE azonosítót, jelszót és beállítom, vagy nincs szerződés és fúrással okozott lyukat eredeti állapotára vissza állítják. Na ekkor kapott észhez a szerelő, és adta át a szükséges papírt. Be állítottam, és működött. Meg nyugodott hogy működik. :D Szóval ilyen tapasztalatok miatt, van rossz véleményem róluk.

Új hozzászólás Aktív témák