Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz -Solt- #307 üzenetére

    Én a következőt tenném:

    Hónom alá venném a gépet és elvinném "egy" számtech. boltba, ahol esetleg szoktál vásárolni. Látják Ők is, hogy a géped nem 90ezres kategória. Megmutatnám és elmondanám Nekik mi is a probléma. (több mint vszínű nem lesz ismeretlen előttük)

    Megkérném Őket, hogy nem érdekel mit cserélnek ki benne rájuk bíznám a dolgot. Engem 1vmi érdekel, ha érte jövök nem ezt akarom látni, hanem folyamatos képet. :)

    Amit beletettek és jó lett ott helyben fizetem is Nekik és vendégeim sörre, pizzára, stb... csak oldják meg és ne Ne kelljen már tovább szenvedni vele.

    Szerintem lehet találni ilyen boltot. Annó Én Users-es fiúkhoz vittem be az LGA-775-ös gépem, mert sokszor volt CTD és a tököm tele volt már az egésszel. Bevittem Hozzájuk, megkértem Őket, hogy orvosolják már meg, mert biztos Én vagyok a nagyon balfasz. :)

    Természetesen ha ehhez vmit cserélni kell, tegyétek meg és fizetem. Ránéztek, meglátták benne a GEIL Black Dragon RAM-okat és azt mondták azok a szarok. Túl sok fesz. kell Nekik és még annál is több. Corsair lesz a nyerő. Legyen. Felbontottak egyet szép-óvatosan :) lefuttattam pár játéktesztet ott a boltban :D és probléma nélkül lefutott. Nájsz! Nem voltak olcsók, asszem 30k volt (a bolt sem a legolcsóbb boltok egyike, viszont Velem eddig mindig korrektek és segítőkészek voltak) azt ott helyben ki is fizettem Nekik és utána sem volt problémám. A RAM-okat meg PH Aprón eladtam feltüntetve az esetleges inkompatibilitási problémát, vállaltam rá garit, stb... (ahogy azt kell). Elvitte egy srác, Nála semmi probléma. Fasza! Mindenki örült.

    Szerintem(!) erre a problémára így nem fogsz megoldást találni. Tudom ebben nincs semmi segítség - de gondolom Téged sem nagyon érdekel mi a pöcsöm a hiba, hanem legyen jó, nyugalom, béke és bódottság.

    Egy boltban nagyobb a "merítési" lehetőség (minden téren) és ha egy 50k-s ASUS lappal, és/vagy 130k-s 580-assal lesz jó, akkor az kell bele, aztán kész. Ami meg feleslegessé válik úgyis elmegy pikk-pakk itt PH-n.

    Szerintem vagy lap, vagy VGA csere fog majd kelleni.

    Mi volt az a 4 féle VGA?!?! Azt tudom, hogy Radeon-ból volt ilyen is olyan is, de nV is volt közöttük?

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • rumkola

    veterán

    válasz -Solt- #307 üzenetére

    ha 60 alá esik és akkor van gáz, akkor szerintem ez monitor gond lesz, pláne ha táblázatban nem kimutatható a stuttering
    lehet kiröhögsz, de sztem próbáld ki másik monitrra, esetleg TV-vel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák