Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz -Solt- #321 üzenetére

    Hi!

    Csak rövidebben van időm posztolni és most így vasárnap kicsit viccesebben állok hozzá. :)
    (Hú, bakker miket tudsz Te csinálni. :D )

    Ha ez nem hagyományos microlag, akkor rossz topicban vagy. :D :D :D

    De jó Neked, hogy IPS monitoron kívül mással nem tudtad kipróbálni. ;) Ezt talán ismerősök körében a legkönnyebb lecsekkolni. Persze lehet ott is mindenkinek IPS van. :)

    Az a gond, hogy Én annó qrvára nem nézegettem ilyen grafikonokat, ... Én is írtam, hogy a mikrolag az olyan, hogy akkor is van, ha megvan a 60 fps. És tök mind1, hogy körbe forogsz-é fps nézetben, vagy előre mozogsz.

    Jó példa rá a Fallout 3 játék (most talán Skyrim, bár abban Én nem tapasztaltam). Hiába van meg a FO3-nál a 60 fps, akad a játék. Erre írtam lentebb kollégának a Skyrim-os 64Hz/60Hz stuttering remover mod-ot Skyrim-hoz. Ez sem a szó szoros értelemben vett mikrolag, mert mellette lehet fenn 100 játék melyekben nem lesz mikroakadás, de FO3-ban igen, mert az játék engine probléma. (ami mod-al orvosolható is)

    Sajnos valóban nincs 5letem, hogy mi ez az akadás Nálad. Mindenesetre próbáld már ki vhogyan másik monitorral is. :)

    btw: Eltérő felbontások mellett is jelentkezik?!

    Ill. még egy dolog jutott eszembe. ARMA 2-őt lehet ablakban futtatni? Ha igen, akkor nézd már meg úgy is, hogy akad-é, vagy sem. Sok esetben ezek az akadások megszűnnek ha nem teljes képernyőn fut a játék. Ofkórz, nem sokan játszanának ablakban - csak kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák