Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz -Solt- #309 üzenetére

    Ez valóban hosszú történet. :)

    Akkor marad a lap csere. Hát pedig a YT vididen az bizony mikrolag. És ez minden játék alatt van, vagy csak bizonyos game-ek alatt. ARMA-sok közül sincs senkinek vmi tippje, hogy mitől lehet?! (gondolom már kérdezted) Nem egy kis közösség. :)

    Ez a baráti körös próba jó 5let. Annó amikor Én (is) bújtam a net-et az Nekem (is) feltűnt, hogy nagyon sok a Giga lap tulaj, akiknél jelen van ez a jelenség.

    Persze az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy akkoriban jóval több volt a Giga lap, mint pl.: AsRock. :D

    Szakmai okosságot nem tudok írni, mert speciel az Én agyam pillanatok alatt fel tudta már az qrni, hogy talán ez; vagy próbáld meg azt, hogy ... és ilyenekkel van tele a net, különféle külföldi szakmai topic-ok is. Mint vmi mese.

    Ezért is volt a bolt inkább csak tanács. Én sem ott vettem a gépem, ahova bevittem. Az a bosszantó, hogy ennek a retkes 0ák és 1esek világának vmi egzakt "tudománynak" kellene lennie, de néha sokkal inkább hasonlít vmi misztikus témakörhöz.

    Én is bosszús lennék egy ilyen konfiggal a mikrolag miatt. Pontosabban már csak szimplán a mikrolag miatti ugrások miatt is szimplán, tök mind1 milyen vas van épp alatta.

    Ill. az a szar ebben, hogy egy idő után szenzitív lesz az ember rá és ha nem kell, akkor is azt lesi van-é mikrolag, vagy nincs. Ha nincs, akkor miért nincs?! :)

    Kitartás!

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák