Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz maszi99 #426 üzenetére

    Ezt nem teljesen értem :) Minden esetben, minden ellenfél ellen a legjobb taktikát kell játszani. Ott a pályán ez a legjobb taktika. Egyelőre nem multizom. A multi amúgy kicsit más dolog, de tényleg nem értem, mi a gáz azzal amit leírtam, így kérlek, fejtsd már ki :)

    "Az igazat megvallva mindenkinek meg kell találnia önmagát a játékban, nehéz tanácsokat adni, és épp ez a legszebb benne"
    Ez sajnos itt, ebben a környezetben nem igaz. A single kampány általában arról híres, hogy relatíve nehéz, és van 1-2 fix módszer, amivel meg lehet csinálni. A kérdés az, hogy mikor jössz rá, hogyan működik a gép észjárása, és hol tudod megverni. Itt bizony ezek azok, amik működnek. Működhetnek mások is, DE ez egy biztos módszer. Ahogy egyébként közben mondták, valóban jó ha van egy tank, és azt gyógyítod, úgy hogy közben mást is sebzel, ez a nekróknál a második pályán egyelőre a legjobb taktikának tűnik.

    Multiban igen, mindenkinek saját fajjal, saját kialakított stílust kell játszani, ami vagy bejön adott ellenfél ellen, vagy nem. Ha szerencsésen hamar kiderül, hogy nem, aki gyorsan tud váltani, az nyerhet, aki nem elég rugalmas, az meg elbukik. De a single és a multi olyan, mint tűz és víz.

    "Jah, meg túl sok időt pazarolsz el ha túl görcsösen ragaszkodsz minden 1-es lényedhez"
    miért pazarolnál időt? támadsz, elvesztesz pár embert, de rájössz közben, hogy ha nem így csináltad volna, nem veszted el, esetleg rosszkor nyomtál el valamit, újraindítod a csatát és lejátszod újra, úgy hogy nem vesztesz el semmit. Nekró 2. pályán a csaták egyike sem tart 2 percnél tovább, de általában nem a 2 perces csatákban hullanak el véletlen az egységek, hanem a kisebbeken, mert a fásultságban elfelejtesz aktiválni valamit, vagy túl korán nyomod el a gyógyítást... (amúgy a minden egyes természetesen nem teljesen igaz, de ha mindenhol otthagysz 10 lényt a 40ből, akkor a harmadik napon otthagyod a fogad)

    KenGuruL: nem tudom mitől függ, tegnap nekem is megkérdezte újra. De ma nem, meg előtte is megjegyezte...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák