Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    Én már tolom vele.
    Elég bugos,és optimalizálatlan.
    De egy lényeges van benne. Én a H2-H3-at tartom az etalonnak. A 4el besokalltak, az 5 pedig egyáltalán nem kötött le. Nem volt benne semmilyen Heroes hangulat. De ez magábaszippantatott.Pedig tele van idegesítő újításokkal,de mégis újra és újra játszani akarok vele. Megvan a varázs. Ügyesek ezek a magyarok :)
    A lényeges amit kiemelnék: A ZENÉK!!!!! Szerintem miattuk tért vissza a varázs. Baromi jók. Van egy fenomenális track,ami a H2 motívumaiból építkezik.

    A játék legnagyobb hibája: Brutálisan nehéz. Veterán vagyok,bár nem a legügyesebb,de ennek ellenére easy fokozaton is szanaszét gyaláz az ellenfél. 3x nagyobb serege van,5x több varázslata van,5-6 szinttel erősebb a hős. Pedig mindent beleadok,és minden halottamat feltámasztom a csata vége előtt.Erre föl megjelenik 3-4hét után az ellen,és legyalul. Ezt nagyon elrontották. Kb 10x futottam már neki 2 mapnak,de az első találkánál kampec...
    Megfelel a korábbi Heroesok very hard fokozatának,mert tökéletesen taktikázik a gép.....sőt.....

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák