2017. június 23., péntek

Gyorskeresés

(#1451) Dorien válasza Heroes fan (#1449) üzenetére

Dorien
(PH! addikt)

Ez a Sandro-féle extra hadjárat vagy melyik?

Wherever you go - go with all your heart.

(#1452) Heroes fan válasza Dorien (#1451) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

Igen az a hadjárat utolsó pályája.

(#1453) Heroes fan válasza Dorien (#1451) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

Na rájöttem végül mi lehet a probléma, hogy ahány főbosszt kinyírunk annyi elementálbányát lehet aktiválni és gyűjtögetni a következőhöz az embereket, csak ezzel az a baj, hogy jó pöcsölős, úgy hogy jön közbe a piros is.

(#1454) Dorien válasza Heroes fan (#1453) üzenetére

Dorien
(PH! addikt)

Ja, én a Sandro kampányt még nem játszottam végig, csak a Crag Hack-félét. Most 1920x1200-ban nekiálltam előlről, eddig a Necro, Haven, Sanctuary van meg, most jönnek a démonok. :) Mindent medium-ra + agresszív AI-ra állítva már egész jó volt a nehézségi fok is, van kihívás benne, de nem játszhatatlanul nehéz.

(#1455) Heroes fan válasza Dorien (#1454) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

Most végeztem ki a sandrósat hát iszonyú durva volt az utolsó csata, meg az egész pálya is.

(#1456) Dreimus

Dreimus
(fanatikus tag)

Nem találtam neki topic-ot ezért dobom be ide:
Might and Magic: Heroes VII BETA: LCYH-PB8H-DDVX-7XF3
Jó játékot!

(#1457) b-type

b-type
(PH! nagyúr)

Köszönhetően a tegnapi Ubi bakinak, gyors megvettem a digital deluxe verziót, és próbálgatom a bétát...meglepően stabil.
A játéknak a gerince jó, a sallangok mint grafikai csillantások, hangulati elemek még nem az igaziak.

(#1458) Heroes fan válasza b-type (#1457) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

De úgy vettem észre hogy a csatazenék a heroes online-ből lettek átkopizva:(:(

(#1459) Nemepelme

Nemepelme
(újonc)

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni a Shades of Darkness kiegészítővel kapcsolatban, hogy lehet e játszani az új (dungeon) frakcióval skirmish módban? Én sajnos nem tudom beállítani a dungeon-t, hogy azzal a frakcióval játszhassak, ellenben tudok dark elf hősöket vásárolni a várak fogadójában. Nekem nagyon fura az, hogy egy komplett fajt beleraktak a készítők, de nem lehet velük tolni. Először végig kéne vinnem a kampányt a dark elfekkel, hogy tudjak velük játszani skirmish módban? Esetleg valami mást kell hozzá csinálni? Aki tudja a választ, az kérem írja meg, mert nagyon bosszant a dolog.

(#1460) frame>24 válasza b-type (#1457) üzenetére

frame>24
(őstag)

Milyen baki volt?

Véletlenül 1 eurocentbe került?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1461) kola11

kola11
(újonc)

Tudnál segíteni a játékom miatt. heroes 6 complete edition az a baj hogy a kampány 2. küldetéssénél a császárnál fekete képernyő jelenik meg. a választ előre is megköszönném

(#1462) Neohero

Neohero
(kvázi-tag)

Megvettem a gold editiont meg a shade of darkness kiegészítőt és a storeban csak a kieget mutatja ez mitől van? és a goldot telepíteni se engedi és nem is látszik hogy megvettem..

(#1463) corvette

corvette
(őstag)

uplay-en aktiváltad?
Talán akkor menni fog!

Más: kaptam VII béta key-t! Ma este szerintem már tolom!
Nem láttam még topicját ide írok szerintem pár sort majd! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha ==Amur Minecraft Gameplay==

(#1464) Anlanar

Anlanar
(újonc)

Sziasztok!

Pár napja vettem meg a Might and Magic: Heroes VI Complete Editon-t és egy olyan probléma áll fent hogy egyszerűen nem tudok csatlakozni a Conflux-hoz csak próbálkozik folyamat de semmi :(
Esetleg tudok erre a problémára valami megoldást mondani?

(#1465) mclord

mclord
(fanatikus tag)

Nekem csak steamen volt idáig vásárolt játék, most azon gondolkodok, ha megveszem uplayen, akkor milyen nyelven lesz?, ott beégett nyelvek vannak , vagy alapból multi és örülsz :D :F

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját'' eladó termékeim : http://hardverapro.hu/aprok/hardver/keres.php?suser=mclord

(#1466) wanted5 válasza corvette (#1463) üzenetére

wanted5
(senior tag)

még jó hogy holnap vége a bétának

(#1467) corvette válasza wanted5 (#1466) üzenetére

corvette
(őstag)

Ja és még 1x 20percre volt időm elindítani.
Benyomás annyi hogy tiszta 6-os, egy kis grafikai csiszolás(ami felesleges, és ráadásul lassan akkora gépigénye van a játéknak mint valami high-tech videókari benchmarknak..).
Ok hogy még béta, de nem tett rám mély benyomást. Nem fogom előrendelni az biztos, inkább tolom tovább a 6-ot(meg a nemrég beakciózott 5-öt, meg egy bundleban vásárolt 4 komplettet, na meg a 2-est is sikerült gog-os verzióban, 1 már korábban megvolt, a 3 is megvan valahol eredeti disk-en, csak nem találom.)
Lehet a 7 lesz az első amit kihagyok..

(#1468) mclord válasza mclord (#1465) üzenetére

mclord
(fanatikus tag)

Jelentem igen tud hunul :).

VII. béta engem is meglepett, I7 (3.gen) +16Gb ram +540M és szaggatott, ezért is lett heroes vi full megvéve. :D

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját'' eladó termékeim : http://hardverapro.hu/aprok/hardver/keres.php?suser=mclord

(#1469) b-type válasza corvette (#1467) üzenetére

b-type
(PH! nagyúr)

Úgy sem hagyod ki, max a karácsonyi akcióban veszed meg :D
Minden rész, és minden kiegészítő...az 5. résszel alig játszottam, de meg kellett legyen, mert nincs mit tenni HoMM az egyik meghatározó sorozat a játékos részemben :)

(#1470) wanted5 válasza corvette (#1467) üzenetére

wanted5
(senior tag)

hát sajnos a gépigénye engem is elszomorított, általában nem szoktam készpénznek venni amit leírnak ajánlottnak meg minimumnak, mert sokszor túloznak, de ez most az én gépemen nagyon döcögősen ment már, holott a 6 meg minden maxon és nagyon szépen fut...

egyébként szerintem nem lenne rossz maga a játék, na meg hát a kampányokon sok múlik
grafikailag a 6 már rendben volt nagyon, nem tudom hova szépítgetni még

mostanában viszem végig az 5-öt, és hát a 3 után ez a legmeggyőzőbb nekem, főleg a várnézetek :D
de a random képességeket is kár hogy kivették

(#1471) corvette válasza wanted5 (#1470) üzenetére

corvette
(őstag)

Igen, az 5 is egy nagyon korrektül összerakott epizód volt.
A 7 igazából nem ad újdonságot hozzá, legalábbis amit ennyi játékidő alapján láttam belőle.
Ez nem feltétlen baj, mert a hatost a magyar srácok elég jól összerakták(a kiegészitőkön már látszik hogy nem ők csinálták).
A gépigény miatt lett kilőve nálam is.

b-type: ja akcióban beszerzem majd a gyüjtemény miatt, de még nem karácsonykor! A 6-ost is oly durván nyomott áron adták egy év után hogy a szívem fájt mert előrendeltem a limitált kiadást...
(ami tulajdonképpen pár plusz tárgy volt a játékban, meg a zenék mp3ban, ja meg pár háttérkép..
ubisofttól tuti nem rendelek még1x limitált példányt..)

[ Szerkesztve ]

(#1472) Dorien válasza corvette (#1467) üzenetére

Dorien
(PH! addikt)

Én nem próbáltam ki a bétát, de az itteni képek alapján ez inkább visszafejlődés a 6-hoz képest. Gépet fejleszteni mostanában nem fogok (X2-260 3500Mhz / 4GB RAM / GTX560Ti van most), szóval ha tényleg reménytelen ezen a vason a játék, akkor egyelőre kihagyom.

No, ez a videó azért sokkal biztatóbb: [link]
Meglássuk... :)

A 6-hoz csak a Shades of Darkness kiegészítő van, vagy jelent meg más is?

[ Szerkesztve ]

(#1473) corvette válasza Dorien (#1472) üzenetére

corvette
(őstag)

van más is:
Might & Magic® Heroes® VI Pirates of the Savage Sea Adventure Pack
Might & Magic® Heroes® VI Danse Macabre Adventure Pack

(#1474) Dorien válasza corvette (#1473) üzenetére

Dorien
(PH! addikt)

Ja igen, ezek megvannak... Köszi!

(#1475) frame>24 válasza corvette (#1471) üzenetére

frame>24
(őstag)

Vajon ha Steam-es verziót vesz az ember, akkor mentesül a borzalmas Uplay felülettől? Tehát attól független lesz-e a belépés/patchelés/stb?

Merhogy Uborkasoft-os játékot a saját felületükön én többet nem veszek, az tuti.

...és miaz, hogy minimum req. core i5? Egy 3.5GHz-s core i3-on már el sem indul? (Hyper threading nem játszik?)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1476) Healbacsi válasza frame>24 (#1475) üzenetére

Healbacsi
(senior tag)

A hatterben ugyanugy futni fog az uplay, csak elso belepesnel be kell pipalni, hogy emlekezzen, es onnantol indul az uplay, majd a play gombra kattintva indul a jatek. A patchelest a steam elvegzi, az uplay patchelest meg elvegzi sajat maga.

(#1477) frame>24 válasza Healbacsi (#1476) üzenetére

frame>24
(őstag)

Közben találtam, egy ilyen oldalt, mely szerint elfut nálam is simán (oldal közepe, piros részek)

Nem tudom, várjak-e két napot, és megnézzem, hogy szívtok-e vele, vagy pár cuccért és portréért cserébe "preordereljek" digitalt.

(#1478) Healbacsi válasza frame>24 (#1477) üzenetére

Healbacsi
(senior tag)

Nem kell annyira rohanni, ez a tipusu jatek ugyis megvar, par nap mar nem szamit.

(#1479) Dorien

Dorien
(PH! addikt)

[link]

(#1480) Space marine

Space marine
(fanatikus tag)

esik az ára a VII. résznek, 7990.- a cd galaxisnál :D

''UJJUNK PERCÉN SZÉPSÉG,ÖKLÜNK BÜTYKÉN HALÁL,SZIVÜNKBEN NINCS KÉTSÉG,VIGASZT HARCBAN TALÁL!

(#1481) foldike válasza Anlanar (#1464) üzenetére

foldike
(újonc)

Szia, megoldódott a problémás? mert nekem is hasonló van...

(#1482) Dorien

Dorien
(PH! addikt)

Na, végül most fejeztem be az alapjátékot teljesen. :) 2011 nyarán kezdtem neki, elég jól elhúzódott...
Felraktam a Shades of Darkness kiegészítőt, de túlzottan nem mozgat meg. Szerintem inkább a Heroes III HD-val játszogatok kicsit, már csak a szép emlékek miatt is. :) A mai napig a legjobb, leghangulatosabb része a sorozatnak.

(#1483) hahakocka válasza Darkzbane (#46) üzenetére

hahakocka
(tag)

Szia! Utólag most olvastam csak, hogy láttad a Heroes 6 béta teszt videóimat! Köszönöm ezt. Első videóim voltak youtubeon. Igaz korábban is készítettem (2007-2009) már csak nem raktam fel őket a lassú
net miatt. Az idegesítőt mire értetted? Még első videóim voltak szóval nem a legjobbak, de ez máshol is így volt, még pl. a Hollywood hírügynökségnél is.

Fejlődni kellett. A Heroes 6 bemutató a teljes játékról vagy a Heroes 4-5-7 es bemutató, már sokkal jobb és népszerűbb lett. Most már Filmgamer címen megy a csatorna egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#1484) Cadal válasza hahakocka (#1483) üzenetére

Cadal
(őstag)

Már ne haragudj, de az egy 5 és fél éves poszt és a srác 3 és fél éve nem loggolt be!! :D

utolsó feltűnés
2013-09-20 17:59

Amúgy kattintgattam párat az első hozzászólásban amiket összegyűjtöttem linkeket, gyakorlatilag már egyik sem él, még a játék hivatalos honlapja sem... :( Ja de, itt még elérhető az oldal: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1485) hahakocka válasza Cadal (#1484) üzenetére

hahakocka
(tag)

Igen láttam utólag. :)

[ Szerkesztve ]

(#1486) Heroes fan

Heroes fan
(senior tag)

Nem tudja senki hogy mi történt a heroes 4-el?
Mostanában akartam volna elővenni és tapasztaltam hogy sötét képernyővel jött be az indításnál, majd startgomb és vissza. Úgy bejött a menü. de csata közben kifagy az egész és csak egy reset segít neki, ez mitől van?, win 10 64 bit. Próbáltam újrarakni de ugyan ez van, cd-ről meg nem tudom újrarakni mert meghalt az olvasóm, és nem tudja beolvasni a cd-t.

(#1487) Heroes fan

Heroes fan
(senior tag)

Akkorát baszok ebbe a tetves gépbe hogy szétesik. Állandóan kifagy ez a rohadt geci működik ez egyáltalán 64 bites windows-al?

(#1488) MasTer válasza Heroes fan (#1487) üzenetére

MasTer
(kvázi-tag)

Szia. Nálam minden rendben működik. Win 10 64bit. De a korábbi rendszeren (win 7 64bit) sem volt gondom. Igaz, hogy nem multiztam, csak single

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#1489) Heroes fan válasza MasTer (#1488) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

Akkor nem értem amikor elindítom a játékot akkor fekete kép jön be és egy start lenyomásával jön be a menü.
Mit csináljak vele?,hiába telepítem újra akkor is ugyan ez van eredeti a heroes 4, cd-ről telepítettem fel.

(#1490) Dorien válasza Heroes fan (#1487) üzenetére

Dorien
(PH! addikt)

Szépen beszélj hozzá, meg simogasd, akkor megjavul. :K
Vagy nem...

(#1491) Heroes fan válasza Dorien (#1490) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

Hehehe nagyon vicces. XDXD

(#1492) orkodo72

orkodo72
(újonc)

Sziasztok!
Tud valaki esetleg valamilyen megoldást a következőre:
A napokban fejeztem be a dungeonos dlc-t, amit anno nem tettem meg és azt kellett tapasztalnom, hogy sajnos a uplay rendszer nem érzékeli az acsikat, így uplay pontokat sem kaptam meg. A játékban megkapom az üzenetet, hogy elértem ezt és ezt. Illetve a dinasztia fegyverem sem kap xp-t, ergo nem fejlődik.
Járt már más is mostanában így?
Azért elég szomorú, hogy ennyi évvel a megjelenés után sem lehet vele normálisan játszani.
A 7 is ilyen bugos?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#1493) Heroes fan válasza orkodo72 (#1492) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

Nem tudom mivel most vettem meg nemrég a 7-et és nem kezdtem el a kampányt még.

(#1494) MasTer válasza Heroes fan (#1489) üzenetére

MasTer
(kvázi-tag)

Bocs, én a heroes 6-ra gondoltam, nem a 4-re

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#1495) Heroes fan válasza MasTer (#1494) üzenetére

Heroes fan
(senior tag)

Az nálam is megy rendesen csak ez a 4-dik része csinálja ezt.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.