Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    Nah...jó topic...csak egy pár kérdésem volna:

    Motorosként:
    1. Miért van az, hogy 50-52-vel megyek az 50-es táblánál segédmotorral és előzgetnek az autók? (pontosan kalibrált km-óra..ja és neszóljatok be, tudom hogy csak 40-el lehetne mennem)
    2. Miért van az, hogy 50-el megyek 30-as táblánál és az autók még mindig előzgetnek?? :DD
    3. Ha néha felgyorsulok 60-ra, akkor az autók miért vannak 1 méterre mögöttem? Követési távolságról nem hallottak? És ha tartom a megfelelő követési távolságot, akkor kapásból megelőz egy, mert éppen befér az előttem lévő kocsi és közém?!?

    Biciklisként:
    1. Sok hülye gyalogos mit keres állandóan a bicikliúton, amikor mellette 10 méterre ott a járda?
    2. Mit keresnek sokszor a SEGÉDMOTOROSOK a bicikliúton??? (természetesen városban)
    3. Autósok miért nézik parkolónak a biciklisávot?

    Gyalogosként:
    ...na ezt hosszú volna, de a fentiekből már lehet következtetni milyen gondok merülnek fel :DD
    Na de azért egyet: a zebra+zöld jelzés miért jelenti azt, mint az autónál a villogó sárga lámpa, azaz VIGYÁZAT, VESZÉLYES HELY, kvázi bármikor elüthet egy színvak retardált barom, aki szerint a piros lámpa csupán azt jelenti, hogy lassítson és nézzen körbe :))

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák