Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz t1 #815 üzenetére

    Felbasztad az agyadat? Mi a fene? Belegázoltam az angyalfinomságú lelkivilágodba? Talán nem volt igazam? Miért? Te minek mondanád pl az ilyen hsz-t, ha nem egoizmusnak?:

    ''Az hogy nem érdekel az egész. nem az én életem.Főleg ha nem én ütöm el.
    Ha én ütöm el akkor alap hogy segítek mert nem akarok rontani a helyzeten főleg ha én vagyok a hibás és ez a hiba az életem többi részét is megfogja alapozni ''


    És minek neveznéd az ilyet?:

    ''nyugodtan de figyelj meg se állj mert én sem állnék meg ha égnél lelasítanék röhögnék és mennék tovább
    ''
    Én egyszerűen szarkupacnak nevezem.


    Vagy a kívánságomon basztad fel az agyadat? Miért? Szerinted mit kellet volna kivánnom? Hogy''nem baj, hogy te felőled bárki megdögölhet az út szélén, hiszen nem a te életed, de én és még sok ember töri magát, hogy ilyen esetben minél hamarabb segítsen neked''? És tudod miért teszik? Nem elsősorban azért, mert mellesleg ez a szabály, hanem mert emberek. Veletek ellentétben...

    Legyetek büszkék magatokra. Talán egyszer egy nálatok is nagyobb féreg fog rajtatok átgázolni és akkor majd azon baszd fel az agyadat! :(((

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák