Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz AMD Power #38913 üzenetére

    nem akarom elkiabálni, de ez már a 7. tél lesz, amikor bringával járok melózni és eddig szerencsére 0 baleset / 0 fikálás :DDD tavaly már volt sokszor, hogy kocsival jöttem (főleg nagy hidegben és hóesésben), de amikor egyszer lehullott valami olyan ónos takony, ami miatt kiállni is alig bírtam a parkolóból, inkább akkor is átültem bicajra és a város túlfeléről előbb beértem, mint mások feleannyiról, kocsival :DDD ...oké, ez kecskemét, nem pedig pest (és meg is van a megszokott útvonalam, kisebb mellékutcákon keresztül, ahol alig találkozok másik járművel 5km alatt)

    múlt héten szarvast jártuk meg oda-vissza a 44esen, esőben... többnyire szeretek esőben vezetni, mert ilyenkor valahogy visszavesznek az emberek... nem állnak neki a kamionok sem előzgetni beláthatatlan szakaszokon 90nél, hanem tartják végig a követési távolságot... nagyjából így állt fel a sor: kamion, követési távolságnyira mi, mögöttünk követési távolságra még egy kamion, aztán mögöttük még vagy 10-20 jármű, vegyesen... 1-1 bmw meg audi jött csak, akik nagyon siettek, de ők sem beláthatatlan kanyar előtt előzgettek, hanem pl egyenes szakaszon, át a forgalomtól elzárt területen meg balra kanyarodón, stílusosan :DDD nem sokat változott a sorrend kb 50-60km-en keresztül

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák