Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitus

    őstag

    válasz _Volkovy_ #28 üzenetére

    Nagyon fiatal lehetsz ennyi badarságot összehordani. Inkább ne szólj hozzá ilyen témához.
    Majd ha megöregszel meglátod. Tegnap temettük el a nagypapámat aki rákban halt meg a lehető legnagyobb kínok mellett tűdőgyulladásban. Az utolsó 4 nap folyamatosan mellette voltunk és apukám kezei között halt meg (1 éven át ezenvedett morfium mellett a fájdalmakkal). A legutolsó pillanatban is még azt gondolta hazamegy és élni akart! ''Mindent ezerrel csinálok.És amikor már nem megy,nem fogok rákényszeríteni senkit hogy 20-30 évig engem pátyolgasson,amikor titkon azt várja,mikor döglök már meg..'' Ez mekkora baromság!!! Aki ezt így gondolja a családtagja ápolása mellett akármennyire fárasztó nehéz dolog az pusztuljon él és az életben ne legyen senki aki törödik vele! Mondom messzire kerüld el az ilyen témákat ha ovodás a gondolkodásmódod! Minden normális élőlény az életre törekszik minden esetben és nem a halálra. Majd meglátod 20 év múlva majd ha valamelyik családtagodat ápoltad haláláig nézz vissza ebbe a topicba és olvasd el mit írtál most. És hidd el nekem olyan hihetetlen erő van az emberben amikor gondolkodni kell egyik szerettéről, hogy bármit megtesz (törli a hányadékot ürüléket mindent) még az is aki más helyzetben elájúlna a gondolatátol is. Bocs ha kicsit durva voltam de ezt gondold át mégegyszer.

    Jobb ma egy túzok, mint holnap!

Új hozzászólás Aktív témák