Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    Halihó,
    Ma néztem esett a Pro 3 ára kicsit és filózok, hogy lecseréljem az iPad Air-t rá, viszont előbb lennének kérdéseim.
    Leírom mire használom most az Air-t és az alapján könnyebben tudtok választ adni.
    Szóval jelenleg iPad Air-t a következőkre használom:
    - az esetek többségében (50-60%) netezek napi 4-5 órát, ha itthon vagyok akkor ez duplazódhat
    - facebook (appal nyilván)
    - 4 db email cím folyamatos szinkronizálása
    - youtube-ozás
    - spotify
    - néha egy kis word/excel
    - mióta xbox one-om van azóta csak ritkán játszás
    Nagyjából ennyi. Amiért vettem anno (appok) az lassan értelmét veszti és sok dolgot hiányolok, amit a Surface pótolhat. Pl. Az egyik ilyen az osztott képernyő.
    Az Air-t sosem kapcsolom ki és ahogy használom úgy egész jól bírja az akkuja. Jelenleg 46%-on van és 10 órát használtam plusz 2 nap, 12 óra standby. Szóval nincs okom panaszra. Ha reggeltől estig nyomkodom (100%-ról indúlva) akkor estig persze megadja magát, főleg ha játszok is rajta.
    A 128GB-os verziót tervezem venni, ha olyan válaszokat kapok.
    :)
    Szóval a fentieket figyelembe véve jönnek a kérdések:
    1. Olvastam a tesztben, hogy azért melegszik, de valaki itt írta, hogy nem vészes. Most akkor mi az igazság?
    Az alapján ahogy én jelenleg használom az Air-t mire számítsak itt?
    2. Ugyanez a helyzet a hűtéssel. Hallottam már mindent róla, hogy elavult technika, hogy zajos, valaki írta halk. Itt mi a helyzet?
    3. A 128-asnál mennyi szabad helyem lesz első bekapcsoláskor?
    4. Backup-ban nagyon erős az Air. Itt mi a helyzet vele? Ha van akkor hova megy? Felhőbe és onnan teszi vissza? Vagy lehet külső meghajtóra?
    5. Appokkal hogy állunk? WP-ről tudom mennyi van, de itt nem. A Win 10-el akkor a WP-s appok itt is elérhetőek lesznek?
    6. Meg fogja kapni a Win10-ez?
    7. Milyen gyakran jönnek frissítések?
    8. Majdnem elfelejtettem. Akku. Mit fog nálam összehozni. Tudom sok mindentől függ, de jól leírtam, hogy milyen felhasználó vagyok. Mire számítsak?
    9. Office cuccok lesznek rajta ingyen vagy azt külön venni kell?
    10. Billentyűzetet jelenleg angolul és magyarul használom. Egy gombbal tudok váltani. Itt is így van? Szavakat tanulja a szoftver?
    11. Xbox-al tud kommunikálni? Pl. elindítok egy videót/megynitok egy fotót surfacen azt kitolom xbox-ra?
    Azt hiszem egyelőre ennyi.
    :)

    How are U today? Just kidding...I don't care!

Új hozzászólás Aktív témák